ردیاب خودر, ردیاب اهنربایی, اجاره ردیاب, ردیابی اشخاص, ردیابی خودرو, همگام ردیاب , جی پی اس خودرو, دستگاه جی پی اس خودرو
نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش JIMI ELECTRONIC و CONCOX در ایران

پورتال یا Platform

 

بخش نرم افزاری دستگاه ردیاب ، Platform نامیده می شود که با وارد کردن آدرس    www.hamgamgps.ir  در یکی از مرورگرهای اینترنت وارد قسمت کنترل ردیاب می شویم (شکل زیر).

در این قسمت User name  و Pass مربوط به مشتریان وارد می شود.(به مشتری از طرف شرکت داده شده است)

پس از مورد قبول واقع شدن password ، وارد پنجره زیر می شویم.

عکس قسمت نمایش پورتال

در این پنجره TAB های مختلفی وجود دارد که در ابتدا به توضیح قسمت TAB  ، نمایش می پردازیم.

در بخش نمایش (1)  قسمت( my device (2 وجود دارد که لیست دستگاههای تعریف شده برای مشتری نمایش داده می شود و نیز اطلاعات مربوط به ON line یا Off Line  بودن آن مشخص شده است. که ما می بایست دستگاه را همیشه به شکل online مشاهده کنیم. با انتخاب دستگاه مورد نظر و زدن دکمه where یا کجا ، موقعیت مکانی دستگاه بر روی نقشه مشاهده می شود و نیز پنجره ای بر روی دستگاه باز می شود که عدد IMEI دستگاه و نیز وضعیت دستگاه و زمان و Position type یا همان وضعیت ارتباطی با شبکه مخابراتی یا ماهواره ای  نمایش داده می شود (6) .در قسمت (3)  مقدار شارژ باطری  دستگاه نمایش داده می شود به طور مثال در شکل بالا باتری دستگاه 55 درصد شارژ دارد. در قسمت (4) سیگنال GSM ، میزان قدرت سیگنال ماهواره را برای دستگاه نمایش می دهد  و در قسمت  (5) مکان کنونی LBS  وضعیت سیگنال مخابراتی را نمایش میدهد که در شکل بالا خاموش می باشد.

در Tab مربوط  به تنظیمات دستگاه پنجره زیر مشاهده می شود که شامل قسمت های مختلف می باشد.

ردیاب خودرو ، نمایش پورتال اینترنتی

در قسمت شماره سیمکارت دستگاه  ، با انتخاب دستگاه مورد نظرشماره سیمکارتی که در داخل دستگاه قرار داده شده است را وارد کرده و آن را save می کنیم.

در قسمت SOS NO.settig  در شکل زیر شماره های SOS دستگاه را که قرار است با آن تماس گرفته شود و بتوان با آن شماره ها  دستگاه را کنترل نمود را می توان  در قسمت Number تعریف کردو جهت حصول اطمینان از تعریف SOS ها می توان بر روی دکمه   Acquire SOS NO  کلیک کرد تا شماره تعریف شده در دستگاه نمایش داده شود .

پورتال مدیران بخش وارد کردن شماره سیمکارت  ردیاب خودرو

در شکل زیر در قسمت Family No.setting می توان بر روی دستگاه اسامی به همراه شماره تلفن را وارد کرد.

(همان SOS number ها هستند).

پورتال مدیران ردیاب خودرو قسمت اسامی

در پنجره زیر شماره تلفن هایی که مجاز به برقراری ارتباط با دستگاه می باشند را وارد می کنیم که اصلاحا به آن لیست سفید گفته می شود.

ردیاب خودرو قسمت پورتال مدیران درج شماره های مجاز

با انتخاب گزینه Hide Period setting شکل زیر مشاهده می شود که در این قسمت می توان روزها و زمانهایی که قرار است دستگاه غیر فعال باشد را تعریف نمود اگر در قسمت Hide Status  گزینه Open را انتخاب کنیم قسمت Period setting  فعال می شود  و با انتخاب Close قسمت Period setting غیر فعال می شود.

با انتخاب گزینه Restrict shut Down وارد پنجره زیر می شویم همانطور که در شکل زیر مشاهده می شود دو نوع انتخاب برای دستگاه وجود دارد که با انتخاب گزینه Restrict shut down   اجازه خاموش کردن دستگاه را نمی دهد و با انتخاب گزینه  cancel restricts shut Down می توان این حالت را کنسل کرد(اجازه خاموش کردن دستگاه داده می شود)

پورتال مدیران ردیاب خودرو ، ردیاب شخصی ، خاموش کردن ردیاب

در شکل زیر می توان در قسمت Ringtone Mode با انتخاب دستگاه مورد نظر حالت های ویبره و زنگ و ویبره –زنگ را برای دستگاه انتخاب کرد لازم به ذکر است با انتخاب هر گزینه بر روی دکمه submit باید کلیک کرد که تغییرات اعمال گردد.

ردیاب خودرو،ردیاب شخصی،پورتال ویژه مدیران

در قسمت  Ringtone setting (شکل زیر ) با انتخاب دستگاه مورد نظرصدای زنگ  را از لیست انتخاب می کنیم برای شنیدن صدای زنگ روی دکمه Audition کلیک کرده و پس از انتخاب زنگ دکمه submit را می زنیم .

تنظیم زنگ برای پلاتفرم مدیران

در قسمت GPS,LBS Upload interval (شکل زیر) با انتخاب دستگاه مورد نظر می توان تنظیمات مربوط به  مدت زمان استفاده از GPS ماهواره و LBS دکل های مخابراتی را تنظیم کرد به طور مثال با قرار دادن LBS روی 30دقیقه  یعنی دستگاه به مدت 30 دقیقه می تواند دکل های مخابراتی را اسکن کند و اطلاعات بین دستگاه و دکل مخابرات رد و بدل گردد و نیز به طور مثال با  انتخاب 10 ثانیه برای Interval  GPS Uploaud  می توان اطلاعات ماهواره ای و دستگاه در فواصل زمانی 10 ثانیه تبادل گردد.

پورتال مدیران ردیاب خودرو،ردیاب شخصی

در شکل زیر می توان برای دستگاه مورد نظر روشن بودن GPS دستگاه را تعریف نمود به عنوان مثال با انتخاب 3 دقیقه ، قسمت GPS دستگاه به مدت 3 دقیقه روشن می باشد و دستگاه قادر خواهد بود سیگنال ماهواره ای را برای تعیین موقعیت دریافت نماید.

پلاتفرم مدیران روشن بودن دستگاه

در شکل زیر در قسمت Advaned  می توان زمانهای روشن بودن و کارکرد دستگاه را تنظیم نمود به عنوان مثال می توان  تعریف کرد که دستگاه از ساعت 9 صبح تا 13  روز دوشنبه تا جمعه  دستگاه فعال باشد  و مجددا از ساعت 6.5 بعدالظهر روشن شود تا ساعت 12 شب.

پورتال مدیران زمان روشن بودن دستگاه

در شکل زیر وارد Tab ، بازبینی می شویم در این قسمت می توان با انتخاب دستگاه ردیاب مورد نظر با توجه به روز و زمان مورد نظر دستگاه را  ردیابی نمود .

در شکل زیر درTab ، منطقه امنیتی می توان تعریف کرد دستگاه مجاز است که در چه محدوده ای قرار بگیرد و زمانیکه از آن محدوده تعریف شده خارج یا وارد گردد (قابل برنامه  ریزی می باشد ) پیغام آلارم به شماره های  SOS اعلام شود.

پلاتفرم مدیران قسمت هشدار

در قسمت add Electronic face می توان حالت های مختلف را جهت دادن پیغام آلارم به SOS تعیین کرد. با کلیک بر روی دکمه careate می توان حالت جدیدی را تنظیم نمود.

تنظیم حالت جدید در پلاتفرم مدیران

همانطور که در شکل بالا دیده می شود  می توان یک برنامه جهت محدودیت ها تعریف کرد در قسمت 1 می توان اسم برنامه را وارد کرد در قسمت 2 می توان محدوده مجاز را بر حسب متر تعیین نمود در قسمت 3 تعیین می کنیم که آلارم دستگاه به پورتال ارسال شود یا به شکل sms به شماره های  SOS ارسال گردد. در قسمت 4 میتوان تعیین کرد که اگراز محدوده تعیین شده خارج شود و یا به محدوده تعیین شده وارد گردد آلارم ارسال گردد (Fence )  یا  زمانیکه وارد محدوده تعیین شده می شود (IN Fence) آلارم را ارسال کند و یا زمانیکه از محدوده خارج شود (  (out Fenceآلارم  خروج از محدوده را ارسال نماید.

در شکل زیر با وارد شدن به Tab، Alarm message  و انتخاب دستگاه مورد نظر زمان ها و مکان هایی که دستگاه پیغام خطا یا آلارم می دهد و نیز علت آن را می توان مشاهده کرد. به طور مثال دستگاه 07264 در تاریخ 02/11/2016 و ساعت 20:45 به علت  خاموش شدن SMS  آلارم  به پورتال  داده شده است.

پورتال مدیران قسمت زمان

همانطور که در شکل بالا دیده می شود  می توان یک برنامه جهت محدودیت ها تعریف کرد در قسمت 1 می توان اسم برنامه را وارد کرد در قسمت 2 می توان محدوده مجاز را بر حسب متر تعیین نمود در قسمت 3 تعیین می کنیم که آلارم دستگاه به پورتال ارسال شود یا به شکل sms به شماره های  SOS ارسال گردد. در قسمت 4 میتوان تعیین کرد که اگراز محدوده تعیین شده خارج شود و یا به محدوده تعیین شده وارد گردد آلارم ارسال گردد (Fence )  یا  زمانیکه وارد محدوده تعیین شده می شود (IN Fence) آلارم را ارسال کند و یا زمانیکه از محدوده خارج شود  (out Fence) آلارم  خروج از محدوده را ارسال نماید.

در شکل زیر با وارد شدن به Tab، Alarm message و انتخاب دستگاه مورد نظر زمان ها و مکان هایی که دستگاه پیغام خطا یا آلارم می دهد و نیز علت آن را می توان مشاهده کرد. به طور مثال دستگاه 07264 در تاریخ 02/11/2016 و ساعت 20:45 به علت  خاموش شدن SMS  آلارم  به پورتال  داده شده است.

آلارم پیام ،پلاتفرم مدیران

در TAB، تنظیمات کاربر، همانطور که در شکل زیر مشاهده می شود  قسمت های مختلفی وجود دارد در بخش Basic setting می توان مشخصات مشتریان را وارد کرد که قسمت Account  آن توسط شرکت تعریف شده است  و این قسمت غیر قابل تغییر می باشد.

پورتال مدیران در ردیاب خودرو،

در قسمت Chang Password  می توان پسورد را تغییر داد.(شکل زیر)

پورتال مدیران تغییر رمز ردیاب

در قسمت Modify Device می توان برای دستگاه اسمی انتخاب کرد و موقعیت مکانی دستگاه را تنظیم نمود.(شکل زیر)

اسم دستگاه پورتال مدیران

و جهت بسته شدن پنجره پورتال بر روی TAB ، Exit کلیک می کنیم.

آدرس سامانه کنترل ردیاب

سامانه مدیران : igpsco.ir

سامانه کاربران : hamgamgps.ir

ردیاب خودرو - ردیاب اهنربایی - قیمت ردیاب شخصی مخفی , بهترین ردیاب خودرو , بهترین رهیاب برای ماشین , رهیاب خودرو - قیمت ردیاب خودرو - قیمت gps ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت مسیریاب خودرو , قیمت انواع جی پی اس خودرو -ردیاب خودرو ارزان قیمت , ردیاب شخصی ارزان قیمت - قیمت ردیاب شخصی ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت ردیاب شخصی مخفی , ردیاب آهنربایی نظامی , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی , ردیاب مغناطیسی, ردیاب اهنربایی خو اجاره ردیاب - اجاره ردیاب آهنربایی - اجاره ردیاب اهنربایی - فروش ردیاب ارزان - ارزانترین ردیاب بازار - بهترین ردیاب - بهترین ردیاب خودرو
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین ردیاب ماشین - جی پی اس - ردیاب اهنربایی , قیمت ردیاب ماشین , قیمت gps خودرو , لیست قیمت ردیاب خودرو - ردیاب خودرو ارزان قیمت , قیمت انواع ردیاب ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps
ردیاب خودرو , ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو باکیفیت , خرید ردیاب جاسوسی , فروش اینترنتی ردیاب , ردیاب موتورسیکلت , ردیاب هوشمند
ردیاب خودرو - ردیاب آهنربایی , GPS Tracker - ردیاب حرفه ای رایگان , ردیاب موتور - ردیابی مخفیانه افراد - ردیابی مخفیانه افراد , ردیاب , بهترین
CE700 Certificate for GPS Tracker , PHOENIX TESTLAB GmbH , Phoenix instrument , Phönix Laboratorium GmbH , از کار انداختن ردیاب خودرو , ردیاب
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی

نقشه سایت

تلفن تماس : 86072170 - 86072181
ساعت تماس : همه روزه از شنبه تا پنج شنبه 9 الی 18
پست الکترونیک : Info@bagps.ir
تلفن مستقیم فروش : 09039070877
سامانه پیامک : 10002817
جوابگویی همه روزه حتی در ایام تعطیل
Vehicle Tracker and Persons Tracker
Waterproof and dustrproof with online tracking capability
People tracker with online conversation and tracking
Online tracking with software, web and SMS
ردیابی دانش آموزان و کودکان با ردیاب مدل HGM-09
جی پی اس بسیار دقیق و امکان ردیابی آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی و پیامک
ردیاب خودرو آهنربایی با باطری فوق العاده قوی و اهنربای بسیار پر قدرت و همچنین گواهینامه IP65
ردیابی موتورسیکلت به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی
پیدا کردن افراد الزایمری با ردیاب هوشمند بیماران با قابلیت تماس دو طرفه
پیدا کردن خودرو سرقت شده با ردیاب خودرو به صورت آنلاین و سریع
ردیابی کودک و دانش آموز بسیار راحت و به صورت آنلاین با قابلیت تماس دو طرفه
A cheap car tracker suitable for all vehicles
ردیاب اهنربایی قدرتمند با باطری 5000 میلی آمپری ضد آب و ضد گرد و غبار با اهنربای بسیار قوی
ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت ، ضد آب و ضد گرد و غبار مناسب کلیه وسایل نقلیه با ردیابی هوشمند و قدرتمند
ردیاب کوچک و هوشمند مخصوص بیماران و افراد الزایمری با قابلیت تماس با آنها
ردیابی آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی و پیامک به صورت آنلاین و هوشمند
ردیاب کودکان با قابلیت تماس دو طرفه و ردیاب بیماران با قابلیت ردیابی آنلاین و هوشمند
ردیاب های خودرو هوشمند همگام با قدرت و دقت بالا ، ردیاب خودرو آهنربایی قدرتمند
ردیاب خودر, ردیاب اهنربایی, اجاره ردیاب, ردیابی اشخاص, ردیابی خودرو, همگام ردیاب , جی پی اس خودرو, دستگاه جی پی اس خودرو
فروش و اجاره اقساطی ردیاب خودرو و ردیاب آهنربایی
ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , ردیاب همگام , بهترین ردیاب آهنربایی , بهترین ردیاب , بهترین ردیاب خودرو , فروش ردیاب آهنربایی
ردیاب آهنربایی , jimi ,همگام ردیاب , ردیاب خودرو  بهترین ردیاب آهنربایی بازار , ردیاب مغناطیسی , قیمت ردیاب آهنربایی , ردیاب شخصی آهنربایی ردیاب اهنربایی , concox , ردیاب خودرو , ردیاب  همگام , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی, ردیاب آهن ربایی خودرو , ردیاب پیشرفته همسر
عکس قسمت نمایش پورتال
ردیاب خودرو ، نمایش پورتال اینترنتی
پورتال مدیران بخش وارد کردن شماره سیمکارت  ردیاب خودرو
پورتال مدیران ردیاب خودرو قسمت اسامی
ردیاب خودرو قسمت پورتال مدیران درج شماره های مجاز
پورتال مدیران ردیاب خودرو ، ردیاب شخصی ، خاموش کردن ردیاب
ردیاب خودرو،ردیاب شخصی،پورتال ویژه مدیران
تنظیم زنگ برای پلاتفرم مدیران
پورتال مدیران ردیاب خودرو،ردیاب شخصی
پلاتفرم مدیران روشن بودن دستگاه
پورتال مدیران زمان روشن بودن دستگاه
پلاتفرم مدیران قسمت هشدار
تنظیم حالت جدید در پلاتفرم مدیران
پورتال مدیران قسمت زمان
آلارم پیام ،پلاتفرم مدیران
پورتال مدیران در ردیاب خودرو،
پورتال مدیران تغییر رمز ردیاب
اسم دستگاه پورتال مدیران
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی
Vehicle Tracker and Persons Tracker
Waterproof and dustrproof with online tracking capability
People tracker with online conversation and tracking
Online tracking with software, web and SMS
ردیابی دانش آموزان و کودکان با ردیاب مدل HGM-09
جی پی اس بسیار دقیق و امکان ردیابی آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی و پیامک
ردیاب خودرو آهنربایی با باطری فوق العاده قوی و اهنربای بسیار پر قدرت و همچنین گواهینامه IP65
ردیابی موتورسیکلت به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی
پیدا کردن افراد الزایمری با ردیاب هوشمند بیماران با قابلیت تماس دو طرفه
پیدا کردن خودرو سرقت شده با ردیاب خودرو به صورت آنلاین و سریع
ردیابی کودک و دانش آموز بسیار راحت و به صورت آنلاین با قابلیت تماس دو طرفه
A cheap car tracker suitable for all vehicles
ردیاب اهنربایی قدرتمند با باطری 5000 میلی آمپری ضد آب و ضد گرد و غبار با اهنربای بسیار قوی
ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت ، ضد آب و ضد گرد و غبار مناسب کلیه وسایل نقلیه با ردیابی هوشمند و قدرتمند
ردیاب کوچک و هوشمند مخصوص بیماران و افراد الزایمری با قابلیت تماس با آنها
ردیابی آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی و پیامک به صورت آنلاین و هوشمند
ردیاب کودکان با قابلیت تماس دو طرفه و ردیاب بیماران با قابلیت ردیابی آنلاین و هوشمند
ردیاب های خودرو هوشمند همگام با قدرت و دقت بالا ، ردیاب خودرو آهنربایی قدرتمند
قیمت دستگاه ردیاب خودرو , بهترین ردیاب خودرو آهنربایی, ردیاب اهنربایی خودرو, ردیاب , ردیاب کوچک , قیمت خرید ردیاب کوچک, قیمت ردیاب شخصی مخفی
ردیاب خودر, ردیاب اهنربایی, اجاره ردیاب, ردیابی اشخاص, ردیابی خودرو, همگام ردیاب , جی پی اس خودرو, دستگاه جی پی اس خودرو
فروش و اجاره اقساطی ردیاب خودرو و ردیاب آهنربایی
ردیاب آهنربایی , jimi ,همگام ردیاب , ردیاب خودرو  بهترین ردیاب آهنربایی بازار , ردیاب مغناطیسی , قیمت ردیاب آهنربایی , ردیاب شخصی آهنربایی
عکس قسمت نمایش پورتال
ردیاب خودرو ، نمایش پورتال اینترنتی
پورتال مدیران بخش وارد کردن شماره سیمکارت  ردیاب خودرو
پورتال مدیران ردیاب خودرو قسمت اسامی
ردیاب خودرو قسمت پورتال مدیران درج شماره های مجاز
پورتال مدیران ردیاب خودرو ، ردیاب شخصی ، خاموش کردن ردیاب
ردیاب خودرو،ردیاب شخصی،پورتال ویژه مدیران
تنظیم زنگ برای پلاتفرم مدیران
پورتال مدیران ردیاب خودرو،ردیاب شخصی
پلاتفرم مدیران روشن بودن دستگاه
پورتال مدیران زمان روشن بودن دستگاه
پلاتفرم مدیران قسمت هشدار
تنظیم حالت جدید در پلاتفرم مدیران
پورتال مدیران قسمت زمان
آلارم پیام ،پلاتفرم مدیران
پورتال مدیران در ردیاب خودرو،
پورتال مدیران تغییر رمز ردیاب
اسم دستگاه پورتال مدیران
Vehicle Tracker and Persons Tracker
Waterproof and dustrproof with online tracking capability
People tracker with online conversation and tracking
Online tracking with software, web and SMS
ردیابی دانش آموزان و کودکان با ردیاب مدل HGM-09
جی پی اس بسیار دقیق و امکان ردیابی آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی و پیامک
ردیاب خودرو آهنربایی با باطری فوق العاده قوی و اهنربای بسیار پر قدرت و همچنین گواهینامه IP65
ردیابی موتورسیکلت به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی
پیدا کردن افراد الزایمری با ردیاب هوشمند بیماران با قابلیت تماس دو طرفه
پیدا کردن خودرو سرقت شده با ردیاب خودرو به صورت آنلاین و سریع
ردیابی کودک و دانش آموز بسیار راحت و به صورت آنلاین با قابلیت تماس دو طرفه
A cheap car tracker suitable for all vehicles
ردیاب اهنربایی قدرتمند با باطری 5000 میلی آمپری ضد آب و ضد گرد و غبار با اهنربای بسیار قوی
ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت ، ضد آب و ضد گرد و غبار مناسب کلیه وسایل نقلیه با ردیابی هوشمند و قدرتمند
ردیاب کوچک و هوشمند مخصوص بیماران و افراد الزایمری با قابلیت تماس با آنها
ردیابی آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی و پیامک به صورت آنلاین و هوشمند
ردیاب کودکان با قابلیت تماس دو طرفه و ردیاب بیماران با قابلیت ردیابی آنلاین و هوشمند
ردیاب های خودرو هوشمند همگام با قدرت و دقت بالا ، ردیاب خودرو آهنربایی قدرتمند