ردیاب خودر, ردیاب اهنربایی, اجاره ردیاب, ردیابی اشخاص, ردیابی خودرو, همگام ردیاب , جی پی اس خودرو, دستگاه جی پی اس خودرو
نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش JIMI ELECTRONIC و CONCOX در ایران

مزایا ردیاب خودرو با قابلیت دیاگ مدل HGM-230

با توجه به افزایش خودروهای شخصی و هم چنین رو به رشد بودن سفرهای درون شهری و برون شهری توسط این وسایل، نیاز است تا توجه ویژه ای در این زمینه صورت گیرد. با استفاده از تکنولوژی جدید تولیدی می توان در هر لحظه و هر مکان، وضعیت خودروی شخصی خود را توسط ردیاب های مخصوص تولید شده، در نظر داشته باشید. در ادامه به برخی از ویژگی های مهم این ردیاب ها اشاره می شود.

 

همانطور که عنوان شد با گسترش تکنولوژی، امروزه ردیاب های مخصوصی تولید شده اند که با استفاده از آنها می توان کارآیی خودرو را افزایش داد.

با تهیه این ردیابها و نصب آنها در خودروی شخصی می توانید یک سرمایه گذاری مناسب در این زمینه انجام دهید. چرا که تهیه این ردیاب ها می تواند کمک  شایانی در زمینه استفاده بهینه از خودرو به صاحبان این وسایل نماید.

مهمترین مزیتی که با تهیه و نصب این ردیاب ها در خودروهای شخصی وجود دارد این است که به این طریق می توان در هر لحظه، موقعیت خودرو و تمام مواردی که درنظر گرفتن آنها ضروری می باشد را مد نظر داشت.

با نصب این ردیاب ها در خودرو و با استفاده از نقشه های موجود در این ردیاب ها می توانید با آسایش خاطر به سفرهای درون شهری و برون شهری بپردازید.

در سفرهای درون شهری می توان با تشخیص مسیرهای پر ترافیک تا حد امکان از این مسیرها تردد ننمایید و صرفه جویی فراوانی به این ترتیب در هزینه های جاری مانند سوخت انجام دهید.

در سفرهای برون شهری نیز با استفاده از این ردیاب ها می توانید به راحتی در هر لحظه از موقعیت خود اطلاع داشته باشید و سفر ایمنی را پشت سر گذارید.

از جمله مزایای دیگر این ردیاب ها این است که با تعریف کردن یک سرعت مجاز برای خودرو و درج آن در ردیاب، به این ترتیب از خطرات احتمالی در زمینه افزایش سرعت خودرو به وسیله ارسال پیام های هشدار توسط ردیاب ها در امان بمانید.

هم چنین علاوه بر این ها می توان با نصب سنسورهای مخصوص در هر نقطه ای از خودرو توسط این ردیاب ها از کارآیی آنها در هر لحظه اطلاع داشته باشید و در صورت بروز خطرات و مشکلات احتمالی توسط پیام های ارسالی از این ردیاب ها به گوشی تلفن همراه و یا رایانه خود آگاهی پیدا کرده و درصدد رفع مشکل برآیید.

همانگونه که مشاهده می شود، در واقع تهیه این ردیاب ها بعنوان هزینه محسوب نمی شود و در واقع یک نوع سرمایه گذاری برای خریدار به شمار می آید، چرا که به این ترتیب می تواند امکانات فراوانی را توسط این ردیاب ها به خودروی خود اضافه کند.

نکته قابل توجه دیگر اینکه اگر خودروی شخصی شما در اختیار فرد دیگری نیز می باشد، هم می توانید به راحتی از وضعیت خودروی خود به وسیله این ردیاب ها آگاهی داشته باشید و از منزل خود و تنها از طریق اینترنت توسط تلفن همراه و یا رایانه شخصی با ردیاب نصب شده در خودرو ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز خود از جمله مکان دقیق جغرافیایی، سرعت خودرو، میانگین سرعت در طول مسیر و بسیاری از اطلاعات دیگر که مورد نیاز شما باشد را از این ردیاب ها دریافت نمایید.

 

اخبار

دستگیری سارق خودرو سابقه داری که با خودرو سرقتی زور گیری میکرد

۵ خودروي مورد علاقه سارقان

دستبرد عجیب دزد خونسرد به نمایشگاه اتومبیل

۳۶ نکته برای پیشگیری و ۵ نکته برای پیگیری موارد سرقت خودرو

وقتی خودرو به سرقت می رود

شیوه های سرقت خودرو

آدرس سامانه کنترل ردیاب

سامانه مدیران : igpsco.ir

سامانه کاربران : hamgamgps.ir

ردیاب خودرو - ردیاب اهنربایی - قیمت ردیاب شخصی مخفی , بهترین ردیاب خودرو , بهترین رهیاب برای ماشین , رهیاب خودرو - قیمت ردیاب خودرو - قیمت gps ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت مسیریاب خودرو , قیمت انواع جی پی اس خودرو -ردیاب خودرو ارزان قیمت , ردیاب شخصی ارزان قیمت - قیمت ردیاب شخصی ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت ردیاب شخصی مخفی , ردیاب آهنربایی نظامی , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی , ردیاب مغناطیسی, ردیاب اهنربایی خو اجاره ردیاب - اجاره ردیاب آهنربایی - اجاره ردیاب اهنربایی - فروش ردیاب ارزان - ارزانترین ردیاب بازار - بهترین ردیاب - بهترین ردیاب خودرو
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین ردیاب ماشین - جی پی اس - ردیاب اهنربایی , قیمت ردیاب ماشین , قیمت gps خودرو , لیست قیمت ردیاب خودرو - ردیاب خودرو ارزان قیمت , قیمت انواع ردیاب ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps
ردیاب خودرو , ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو باکیفیت , خرید ردیاب جاسوسی , فروش اینترنتی ردیاب , ردیاب موتورسیکلت , ردیاب هوشمند
ردیاب خودرو - ردیاب آهنربایی , GPS Tracker - ردیاب حرفه ای رایگان , ردیاب موتور - ردیابی مخفیانه افراد - ردیابی مخفیانه افراد , ردیاب , بهترین
CE700 Certificate for GPS Tracker , PHOENIX TESTLAB GmbH , Phoenix instrument , Phönix Laboratorium GmbH , از کار انداختن ردیاب خودرو , ردیاب
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی

نقشه سایت

تلفن تماس : 86072170 - 86072181
ساعت تماس : همه روزه از شنبه تا پنج شنبه 9 الی 18
پست الکترونیک : Info@bagps.ir
تلفن مستقیم فروش : 09039070877
سامانه پیامک : 10002817
جوابگویی همه روزه حتی در ایام تعطیل
Vehicle Tracker and Persons Tracker
Waterproof and dustrproof with online tracking capability
People tracker with online conversation and tracking
Online tracking with software, web and SMS
ردیابی دانش آموزان و کودکان با ردیاب مدل HGM-09
جی پی اس بسیار دقیق و امکان ردیابی آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی و پیامک
ردیاب خودرو آهنربایی با باطری فوق العاده قوی و اهنربای بسیار پر قدرت و همچنین گواهینامه IP65
ردیابی موتورسیکلت به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی
پیدا کردن افراد الزایمری با ردیاب هوشمند بیماران با قابلیت تماس دو طرفه
پیدا کردن خودرو سرقت شده با ردیاب خودرو به صورت آنلاین و سریع
ردیابی کودک و دانش آموز بسیار راحت و به صورت آنلاین با قابلیت تماس دو طرفه
A cheap car tracker suitable for all vehicles
ردیاب اهنربایی قدرتمند با باطری 5000 میلی آمپری ضد آب و ضد گرد و غبار با اهنربای بسیار قوی
ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت ، ضد آب و ضد گرد و غبار مناسب کلیه وسایل نقلیه با ردیابی هوشمند و قدرتمند
ردیاب کوچک و هوشمند مخصوص بیماران و افراد الزایمری با قابلیت تماس با آنها
ردیابی آنلاین با استفاده از نرم افزار و پنل اینترنتی و پیامک به صورت آنلاین و هوشمند
ردیاب کودکان با قابلیت تماس دو طرفه و ردیاب بیماران با قابلیت ردیابی آنلاین و هوشمند
ردیاب های خودرو هوشمند همگام با قدرت و دقت بالا ، ردیاب خودرو آهنربایی قدرتمند