اجاره انواع ردیاب خودرو

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش JIMI ELECTRONIC و CONCOX در ایران

ردیاب خودرو ،ردیاب موتور سیکلت ،بهترین ردیاب خودرو ردیاب خودرو , ردیاب ماشین ضد آب و گرد و غبار , ردیاب موتور سیکلت،ردیاب ارزان قیمت،ارزانترین ردیاب ردیاب خودرو ارزان قیمت ،ردیاب ماشین ارزان قیمت،ردیاب خودرو،بهترین ردیاب خودرو

ردیاب خودرو

ردیاب ضد آب و گرد و غبار

مدل HGM-01

ردیاب (G.P.S) خودرو HGM-01  یک دستگاه قدرتمند و کارآمد می باشد که برای ردیابی موتور سیکلت، ردیابی ماشین،ردیابی انواع خودرو،ردیابی مینی بوس،ردیابی اتوبوس،ردیابی کامیون، ردیابی تریلی و حتی ردیابی دوچرخه  و ردیابی دیگر وسایل نقلیه رایج طراحی شده است.

مناسب برای انواع ماشین و خودرو وسیله نقلیه مانند موتور سیکلت ، اتوبوس ، مینی بوس ، هواپیما ، کشتی .

 ولتاژ کاری ردیاب خودرو  9 تا 90  VDC و7.5 میلی آمپر می باشد که برای ردیابی تمامی وسایل نقلیه قابل استفاده است.با استفاده از تکنولوژی های GSM+GPRS+GPS، ردیاب خودرو می تواند مسیر یابی را با دقت و سرعت بالا انجام دهد.ردیاب خودرو مدل HGM-01 در برابر آب و گرد و غبار مقاوم می باشد.

در صورت به سرقت رفتن خودرو با استفاده از اپلیکیشن موبایل ،صفحات وب و همچنین ارسال پیامک از سمت دستگاه ردیاب خودرو شما می توانید محل دقیق وسیله نقلیه خود را بر روی نقشه پیدا کنید.

حتی اگر وسیله نقلیه در حال حرکت باشد شما می توانید از طریق ردیاب خودرو  قدم به قدم مسیر حرکت وسیله را تعقیب نمایید.همچنین اگر وسیله نقلیه در حال حرکت باشد دستگاه از طریق ارسال پیامک و برقراری تماس با شماره تماس های اضطراری تنظیم شده روی آن به شما هشدار می دهد.

همچنین ردیاب خودرو قابلیت تعریف محدوده های جغرافیایی بر روی نقشه را دارا می باشد.به محض ورود و یا خروج وسیله نقلیه از محدوده مشخص شده ،دستگاه به شما هشدار می دهد.

ردیاب خودرو مدل HGM-01 دارای باطری داخلی می باشد که در صورت قطع شدن برق دستگاه از باطری وسیله نقلیه همچنان امکان ارسال مشخصات جغرافیایی وسیله نقلیه به مدت 55 ساعت در حالت standby و 7 ساعت در حالت حرکت امکان پذیر می باشد.

 تمام قابلیت های ذکر شده قابل تنظیم و در دسترس صاحب ردیاب خودرو  می باشند.

شبکه                                      GSM,850/900/1800/1900MHZ

 Class 12,                               TCP/IP

اینترنت                                    GPRS

چیپ ردیاب                               MTK high sensitivity chip

کانال ردیاب                               66

حساسیت ردیابی                         165dBm

حساسیت گیرندگی                       148dBm

زمان برقراری ارتباط اولیه             Hot-start:≤2 sec open sky

                                            Cold-start:≤35 sec open sky

مشخصات باطری                        450mAh/3.7V industrial-grade

                                            lithium-polymer battery

ولتاژ کارکرد                             7.5-90VDC/20mA

زمان آماده به کار                        160hr – 12hr working

ابعاد                                       87.0(L)*74.0(W)*18.7(H)mm

وزن                                       93.5g

حافظه                                     64MB

چراغ                                     LED GPS(blue),GSM(green),Power(red)

دمای کارکرد                             -20℃ — +70℃

معرفی دستگاه ردیاب خودرو

ملزومات داخل جعبه

  •  دستگاه ردیاب خودرو
  •  رله قطع کن و پایه رله
  •  کابل اتصالات
  •  دکمه ارسال پیام اضطراری

 مرور کلی:

 

1-  نشانگر های LED

ردیاب ارزان قیمت،ردیاب خودرو ارزان قیمت،ردیاب ماشین ارزان قیمت،بهترین ردیاب خودرو

1-1- نشانگر قرمز (نشانگر وضعیت روشن بودن ردیاب)

معنی نشانگر در عملکرد ردیاب

وضعیت نشانگر قرمز

باطری ضعیف است

چشمک زدن سریع

باطری بصورت کامل شارژ شده است

چشمک زدن آهسته

باطری در حال شارژ است

به طور مداوم روشن باشد

باطری فعال نیست

خاموش کامل

1-2- نشانگر آبی (نشانگر وضعیت دریافت سیگنال ماهواره GPS  توسط ردیاب)

معنی نشانگر در عملکرد ردیاب

وضعیت نشانگر آبی

در حال جستجوی سیگنال ماهواره (GPS)

چشمک زدن سریع

سیگنال ماهواره (GPS) شناسایی شده است

چشمک زدن آهسته

شناسایی سیگنال ماهواره(GPS) توسط ردیاب متوقف شده است

خاموش کامل

1-3- نشانگر سبز (نشانگر وضعیت دریافت سیگنال تلفن همراه GSM جهت ارتباط سیم کارت ردیاب)

معنی نشانگر در عملکرد ردیاب

وضعیت نشانگر آبی

در حال شناسایی سیگنال (GSM)

چشمک زدن سریع

سیم کارت داخل ردیاب فعال است

چشمک زدن آهسته

سیگنال GSM یا سیبمکارت دستگاه شناسایی شده است

خاموش کامل

وضعیت آماده به کار دستگاه ردیاب خودرو:

زمانی که هر سه نشانگر قرمز ، سبز ، آبی همزمان با هم در یک دوره مشخص در حال چشمک زدن سریع باشند دستگاه ردیاب کامل فعال شده است.

1- نصب دستگاه ردیاب :

1-2 –وضعیت سیم های اتصال دستگاه:

ردیف

عملگر

رنگ

نوع عمکرد

1

+v

قرمز

قطب مثبت باطری خودرو

2

-v

سیاه

قطب منفی باطری خودرو

3

ACC

نارنجی

وضعیت سوئیچ روشن

4

Relay

زرد

سیم کنترل کننده رله

5

TX

سبز

ارسال اطلاعات

6

RX

آبی

دریافت اطلاعات

7

GND

بنفش

اتصال بدنه

2-2  - محل قرار گیری دستگاه ردیاب خودرو :

دستگاه برای نصب بر روی وسیله نقلیه باید زیر یک پوشش محافظ قرار بگیرد ، این بدین معناست که دستگاه را نباید در جاهای مانند داخل کاپوت ، روی سقف وسیله نقلیه ، در اطراف چرخ ها و یا در زیر وسیله نصب نمود. دستگاه باید در جایی محافظت شده و بدون دسترسی آسان نصب شود.

 

2-3 اتصال سیم ها

1-قرمز    2-مشکی   3-نارنجی    4-زرد   5-سبز    6-آبی    7-بنفش

ردیاب خودرو ، ردیاب ماشین

با استفاده از ولت متر قطب مثبت و منفی باطری را پیدا کنید (روی باطری قطب مثبت با علامت + و قطب منفی با علامت – مشخص شده است.

با استفاده از ولت متر سیم ACC را پیدا کنید ( منظور از ACC سیمی است که پس از روشن شدن سوئیچ خودرو برق موتور خودرو را تامین می کند و در لفظ عامیانه سیمی است که برق پشت آمپر را تامین می کند ، سیم ACC پس از باز کردن سوئیچ دارای ولتاژ خواهد بود).برای این کار قلم سیاه متر ولت متر را به قطب منفی باطری متصل کرده (برای این کار از سیم دارای دو سر کلیپس سوسماری می توان کمک گرفت) و با قلم قرمز ولت متر سیم ACC را پیدا کنید. زمانی که سوئیچ در وضعیت روشن قرار گیرد سیم ACC دارای ولتاژ می شود و پس از بستن سوئیچ ولتاژ قطع ( صفر) می شود. پس از شناسایی سیم ACC ، سیم نارنجی دستگاه ردیاب خودرو را به آن متصل کنید.

سیم قرمز رنگ دستگاه ردیاب خودرو باید بصورت مستقیم به قطب مثبت باطری متصل شود. لازم به ذکر است در انواع وسایل نقلیه سیم اتصال به قطب مثبت باطری جهت استفاده در سوئیچ نیز تعبیه شده است و میتوان با کمک ولت متر آن را پیدا کرد. معمولاً سیم اتصال به قطب مثبت که جهت تغذیه سوئیچ (ورودی ولتاژ برای سوئیچ) استفاده شده است یک سیم نسبتاً ضخیمتر از سایر سیم ها می باشد. برای این کار باید قلم سیاه رنگ ولت متر به قطب منفی باطری متصل شود و در وضعیتی که سوئیچ و تمام وسایل برقی وسیله نقلیه خاموش می باشند با کمک قلم قرمز رنگ ولت متر سیم دارای ولتاژ را در پشت سوئیچ پیدا کنید.

با پیروی از تصویر بالا اتصالات سیم ها را برقرار کنید.

زمانی که اتصالات سیم ها به طور کامل برقرار شد سیم کارت را داخل دستگاه قرار دهید در این حالت چراغ نشانگر قرمز رنگ روی دستگاه باید روشن شود. زمانی که سوئیچ ماشین بسته باشد (سیم ACC ولتاژ نداشته باشد) چراغ نشانگر قرمز رنگ باید خیلی آهسته چشمک بزند.

سیم زرد رنگ سیم کنترل رله می باشد که میتوان از طریق آن برق پمپ بنزین خودرو را قطع و وصل کرد. این سیم از طریق کنترل های نرم افزاری ، پیامکی  و اینترنتی فرمان قطع و وصل دریافت می کند. با توجه به مشکلاتی که قطع پمپ بنزین خودرو ممکن است ایجاد کند مانند خاموش شدن خودرو در حال حرکت که منجر به از کار افتادن هیدرولیک فرمان خودرو و از کار افتادن ترمز خودرو خواهد شد و بسیار خطرساز می باشد ، توصیه می شود از سیم کنترل رله استفاده نشود.

لازم به ذکر است که به طور معمول بدنه خودرو ها دارای اتصال منفی به باطری می باشد.

 

3- سیستم خاموش و روشن شدن ردیاب خودرو

3-1 -روشن شدن ردیاب خودرو:

ردیاب خودرو پس از اتصال کانکتور ورودی سیم های برق از خودرو به دستگاه ردیاب خودرو که توضیحات آن در بالا گفته شد اماده کار می شود. با قرار دادن سیم کارت تلفن همراه در داخل ردیاب خودرو دستگاه ردیاب خودرو به طور خودکار روشن می شود.

3-2 -باطری ردیاب خودرو:

دستگاه ردیاب خودرو دارای یک باطری داخلی می باشد که از طریق سیم های دستگاه به سیستم برق خودرو متصل می شود و از این طریق شارژ خواهد شد.

3-3 - جستجوی سیگنال GSM  و GPS

بعد از روشن شدن ردیاب خودرو جستجوی سیگنال GPS و سیگنال GSM  به صورت خودکار آغاز خواهد شد چراغ نشانگر سبز رنگ (نشانگر سیگنال GSM ) چشمک خواهد زد در حالی که چراغ نشانگر آبی رنگ بصورت سریع چشمک خواهد زد. زمانی که چراغ نشانگر آبی رنگ به صورت آهسته چشمک بزند بدین معنی می باشد که سیگنال GPS توسط ردیاب خودرو شناسایی شده است. ردیاب خودرو با شناسایی سیگنال GPS مکان یابی را آغاز می کند.

3-4 خاموش کردن ردیاب خودرو:

برای خاموش کردن دستگاه ردیاب خودرو فقط کافیست سیم کارت را از داخل ردیاب خودرو خارج کنید ، ردیاب خودرو خاموش خواهد شد.

 

مقدمات راه اندازی دستگاه :

1- خرید  سیم کارت)به دلیل آنتن دهی بهتر از اپراتور مربوطه استفاده شود)

2- فعال سازی سیم کارت (قرار دادن داخل یک گوشی موبایل و برقراری ارتباط )

3- چک کردن میزان شارژ سیمکارت

4- قرار دادن سیم کارت مورد نظر درداخل دستگاه

5- باطری داخلی دستگاه  جهت راه اندازی شارژ اولیه دارد. به محض قراردادن سیم کارت در داخل ردیاب خودرو، دستگاه روشن می شود

6- قرار دادن دستگاه در محیط باز و مکانی که آنتن دهی مناسبی جهت برقراری ارتباط با دکل های مخابراتی LBS  و نیز  ماهواره های GPS (جهت تعیین موقعیت مکانی اولیه دستگاه ) داشته باشد.GPS  دستگاه فقط در محیط های باز قابل استفاده می باشد.

توجه ) لازم به ذکر است که در صورت قطعی شبکه های تلفن همراه موقعیت مکانی با خطای بیشتری نشان داده می شود  یا اصلا نمایش داده نمی شود ، ولی موقیعت دقیق دستگاه به پروتال ارسال شده است و  می توان آنرا پس از برطرف شدن مشکل بر روی پروتال ردیابی نمود.

تنظیمات دستگاه:

دستورات تنظیمات دستگاه HGM01را از طریق SMS از یک گوشی همراه به دستگاه  ارسال می کنیم که دستورات به طور کامل در زیر آمده است. قابل ذکر است جهت تنظیمات اولیهو  راه اندازی ردیاب خودرو می  بایست با شرکت هماهنگ گردد.

 

 

تنظیمات دستگاه از طریق ارسال SMS

  •  تنظیم کردن APN

 

APN name در واقع اسم شبکه مخابراتی مورد نظر می باشد که به عنوان مثال برای دسترسی به اینترنت سیم کارت ایرانسل در قسمت تنظیمات شبکه تلفن همراه قسمت نام نقاط قابل دسترسی APN: mtnirancell تعریف می شود یعنی با استفاده از این نقطه قابل دسترسی می توان به شبکه اینترنت مخابراتی ایرانسل متصل شد. حال با این توضیح می توان برای دستگاه  GPSنقطه قابل دسترسی به شبکه مخابراتی ایرانسل یا همراه اول یا رایتل و.. را تعریف کرد.

نکته مهم: اگر تسلط کامل به این بخش دارید این قسمت را دستی انجام دهید در غیر اینصورت با گذاشتن سیم کارت در داخل دستگاه به طور اتوماتیک APN  تنظیم خواهد شد.

اگر بخواهیم تنظیمات  APN را به شکل دستی انجام دهیم (با توجه به نکته بالا) یک SMS   از یک گوشی تلفن همراه (سیم کارت دیگر) با   دستور  APN,APN name# به شماره سیم کارتی که داخل دستگاه قرار داده شده است  ارسال می کنیم

(APN name همان نام شبکه مخابراتی می باشد که دستگاه می بایست به آن متصل گردد)

به عنوان مثال :

APN, internet#

 

نکته: در بعضی از کشورها برای متصل شدن به شبکه مخابراتی می بایست user و pass را داشته باشیم در اینصورت دستور به صورت زیر تغییر خواهد کرد.

APN,APN name, user name,password#

 

در تمامی مراحل می بایست پاسخ ok  در جواب sms های ارسالی دریافت شود.

1.   تنظیم کردن  DNS :

DNS در اصل Domain Name Server می باشد. این آیتم برای تنظیم مشخصات سیستم سروری میباشد که

اکیداً توصیه می شود در صورت عدم آگاهی نسبت به DNS از هر گونه تغییر در این آیتم خودداری شود.

برای تنظیم DNS یک فرمان توسط پیامک برای سیم کارت تعبیه شده داخل ردیاب خودرو ارسال شود. در صورت صحت فرمان ، پاسخ “OK” به صورت خودکار از طرف ردیاب خودرو ، توسط شماره ارسال کننده پیامک دریافت می شود که به معنای تنظیم DNS بر روی مقدار جدید می باشد.

 

DNS را با دستور زیر  به شکل دستی به سیمکارت دستگاه معرفی می کنیم.

SERVER,1,DNS,port,0#

 

2.   تنظیم  کردن  شماره های SOS  :

ما برای دستگاه GPS مورد نظر می توانیم 3 شماره برای اطلاع رسانی و ردیابی دستگاه ردیاب خودرو و کنترل و همچنین دادن  دستور به آن استفاده کنیم .

جهت تعریف و اضافه کردن شماره  تلفن های مورد از دستورات زیر استفاده می شود.

SOS,A,number1 #می کنیم   set       اولین شماره را

SOS,A, ,number2 # می کنیم set  دومین شماره را

  SOS,A, , ,number3# می کنیم set  سومین شماره را

جهت delete کردن شماره های تعریف شده SOS از دستور زیر استفاده می شود.

SOS,D,1,2,3#

به عنوان مثال برای پاک کردن شماره سوم دستور زیر را اجرا می کنیم

SOS,D,3#

اگر با این دستور شماره مورد نظر delete نشد از دستور SOS,D,number#  استفاده می شود یعنی شماره مورد نظر را در قسمت number وارد می کنیم.

با ارسال دستور SOS# به دستگاه تمامی SOS های تعریف شده برای دستگاه نمایش داده می شود.

بعد از فعال شدن دستگاه می توان یکی از شماره ها را در اولویت قرار دهید.

در تمامی مراحل می بایست پاسخ ok  در جواب sms های ارسالی، دریافت شود.

 

3. تنظیم کردن Center number

از یک شماره تلفنی که در قسمت SOS تعریف شده یک SMS جهت تعریف  شماره مرکزی   Center number  طبق دستور زیر به  دستگاه ارسال کرد.

CENTER,A,number#

جهت delete کردن شماره از دستور زیر استفاده می شود:

CENTER,D,number#

تذکر: center Number فقط توسط SOS Number تعریف می شود.

نکته مهم:

 Platform  یا پروتال همان پنل کنترل دستگاه می باشد که به آدرس اینترنتیwww.hamgamgps.ir   میباشد و استفاده کنندگان از دستگاه می بایست جهت ردیابی دستگاه ردیاب خودرو و کنترل و تنظیمات دستگاه ردیاب خودرو  وارد این پنل شده User , Pass مربوطه به دستگاه ردیاب خودروکه توسط شرکت در اختیار مشتریان قرار می گیرد را وارد کنند.(در انتها پنل کنترل دستگاه (پورتال)توضیح داده خواهد شد)

 

4. چک کردن پارامترها:

به دستگاه یک SMS جهت چک کردن پارامترهای دستگاه طبق دستور زیر ارسال می گردد:

PARAM#

در پاسخ پارامترهای زیر نمایش داده می شود.

 

1- IMEI  number شماره مشخصه دستگاه مورد نظر که فقط مختص همان دستگاه است.

 2- GPRS upload interval

فواصل ارسال موقعیت مکانی به ماهواره

3- Time interval that GPS is activated when ACC is Off

فاصله زمانیکه GPS فعال است و ACC  خاموش است.

4- SOS numbers شماره های تعریف شده برای دستگاه

5- Center numberشماره مرکزی تعریف شده برای دستگا ه

6- Sensor alarm intervalفاصله زمانی برای پیغام آلارم دستگاه

7- Defense time and time zoneمنطقه زمانی وزمان  شروع به کار دستگاه

  • تنظیم کردن فواصل  upload داده ها ی GPS

به دو روش می توان داده های GPS را set کرد.

1- با استفاده از فواصل زمانی : به طور پیش فرض  دستگاه هر 20 ثانیه یکبار موقعیت خود را ارسال می کند. می توان این مقادیر را به طور دلخواه set کرد که برای اینکار از دستور زیر استفاده می شود

TIMER,T1,T2#(5≤T≤18000 seconds)

مثال :

 TMER,20,30#

 زمانیکه ACC=ON  باشد دستگاه GPS هر 20 ثانیه یکبار موقعیت خود را ارسال می کند.

و اگر ACC=OFF باشد دستگاه GPS هر 30 ثانیه یکبار این کار را انجام می دهد.

نکته) این پارامتر ها در تنظیم زمان دستگاه موثر می باشد.

2- با استفاده از فاصله مکانی:  با استفاده از دستور

DISTANCE,D# (100≤D≤10000 meters)

در هر زمان که دستگاه GPS  به  فاصله مکانی  تعریف شده، رسید موقعیت خود را ارسال کند.

مثال:

 

DISTANCE,300#

در مثال بالا دستگاه هر 300 متر موقعیت خود را ارسال می کند.

تذکر: اگر فواصل upload کوتاه باشد می توان میزان upload در GPRS را به آرامی اضافه کرد.لطفا مناسب ترین فواصل آپ لود روی دستگاه set شود.

5. upload در گوشه ها

دستگاه (وسیله نقلیه ) زمانیکه به زاویه چرخش از پیش تعیین شده می رسد اطلاعات موقعیت مکانی را ارسال می کند.

نکته : زمانیکه سرعت پایین باشد نمی تواند اطلاعات موقعیت مکانی را ارسال کند.

دستور مورد استفاده جهت UP load corners  در زیر آمده است.

ANGELREP,OFF#

        جهت خاموش کردن:

  •  فاصله زمانی که دستگاه به حالت تدافعی می رود

زمانیکه خودرو خاموش میشود دستگاه به صورت خودکار بعد از گذشت 3 دقیقه از خاموش شدن خودرو در حالت تدافعی قرار میگیرد بدین معنی که اگر 6 مرتبه دستگاه فرمان vibration دریافت کند و همچنان ACC=Off یا خودرو خاموش باشد بعد از گذشت 30 ثانیه دستگاه به حالت تدافعی میرود و آلارم Vibration برای شماره تلفن های  SOS ارسال میگردد.

 

DEFENSE,T#(1≤T≤60 minutes)

مثال:

DEFENSE,15#

زمانیکه خودرو خاموش میشود دستگاه به صورت خودکار بعد از گذشت 15 دقیقه از خاموش شدن خودرو در حالت تدافعی قرار میگیرد

  •  Reboot  کردن دستگاه

بعد از رسیدن دستور Reset به دستگاه ، بعد از 20 ثانیه دستگاه Reboot خواهد شد  که دستور آن به در زیر آمده است.

Reset#

دستورات تعیین وضعیت دستگاه عبارتند از:

دستور

توضیحات

URL#

با اجرای این دستور آدرس اینترنتی موقعیت مکانی  دستگاه  ارسال می گردد که اگر به اینترنت دسترسی داشته باشیم با کلیک بر روی آدرس ارسالی موقعیت دقیق را بر روی نقشه مشاهده می کنیم.

WHERE#

مختصات محل قرار گیری دستگاه را نشان می دهد.

MONITOR#

با اجرای این دستور یک تماس از دستگاه به یکی از شماره های تعریف شده ارسال می گردد.

SOS#

با اجرای این دستور شماره های تعریف شده  در دستگاه نمایش داده می شود.

GPSon,time#

با اجرای این دستور GPS دستگاه به مدت مشخصی که تعریف میشود (time) جهت مکان یابی روشن می ماند.

Status#

وضعیت کامل دستگاه را نمایش می دهد (میزان باطری، ...).

Reset#

دستگاه از راه دور یکبار خاموش و روشن  می شود.

SERVER#

آدرس سرور تعریف شده جهت اتصال دستگاه به بخش نرم افزاری پروتال  را نمایش می دهد.

IMEI#

با اجرای این دستور عدد  خاص مربوط به دستگاه  ارسال می گردد اگر با دستور IMEI# عدد مورد نظر ارسال نگردید از دستور Param# استفاده می کنیم.

قابل توجه می باشد که در صورتیکه شماره تلفن مورد نظر از قبل  به صورتnumber SOS تعریف شده باشد ، می توان این دستورات را اجرا کرد.

نرم افزار اندروید

پورتال اینترنتی

دفترچه راهنما

دستور العمل راه اندازی و کار با دستگاه ردیاب  خودرو HGM-01

آدرس سامانه کنترل ردیاب

سامانه مدیران : igpsco.ir

سامانه کاربران : hamgamgps.ir

ردیاب خودرو - ردیاب اهنربایی - قیمت ردیاب شخصی مخفی , بهترین ردیاب خودرو , بهترین رهیاب برای ماشین , رهیاب خودرو - قیمت ردیاب خودرو - قیمت gps ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت مسیریاب خودرو , قیمت انواع جی پی اس خودرو -ردیاب خودرو ارزان قیمت , ردیاب شخصی ارزان قیمت - قیمت ردیاب شخصی ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت ردیاب شخصی مخفی , ردیاب آهنربایی نظامی , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی , ردیاب مغناطیسی, ردیاب اهنربایی خو اجاره ردیاب - اجاره ردیاب آهنربایی - اجاره ردیاب اهنربایی - فروش ردیاب ارزان - ارزانترین ردیاب بازار - بهترین ردیاب - بهترین ردیاب خودرو
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین ردیاب ماشین - جی پی اس - ردیاب اهنربایی , قیمت ردیاب ماشین , قیمت gps خودرو , لیست قیمت ردیاب خودرو - ردیاب خودرو ارزان قیمت , قیمت انواع ردیاب ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps
ردیاب خودرو , ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو باکیفیت , خرید ردیاب جاسوسی , فروش اینترنتی ردیاب , ردیاب موتورسیکلت , ردیاب هوشمند
ردیاب خودرو - ردیاب آهنربایی , GPS Tracker - ردیاب حرفه ای رایگان , ردیاب موتور - ردیابی مخفیانه افراد - ردیابی مخفیانه افراد , ردیاب , بهترین
CE700 Certificate for GPS Tracker , PHOENIX TESTLAB GmbH , Phoenix instrument , Phönix Laboratorium GmbH , از کار انداختن ردیاب خودرو , ردیاب
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی
تلفن تماس : 86072170 - 86072181
ساعت تماس : همه روزه از شنبه تا پنج شنبه 9 الی 18
پست الکترونیک : Info@bagps.ir
تلفن مستقیم فروش : 09362744747
سامانه پیامک : 10002817
جوابگویی همه روزه حتی در ایام تعطیل

نقشه سایت

قیمت دستگاه ردیاب خودرو , بهترین ردیاب خودرو آهنربایی, ردیاب اهنربایی خودرو, ردیاب , ردیاب کوچک , قیمت خرید ردیاب کوچک, قیمت ردیاب شخصی مخفی
ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , ردیاب همگام , بهترین ردیاب آهنربایی , بهترین ردیاب , بهترین ردیاب خودرو , فروش ردیاب آهنربایی
ردیاب آهنربایی , jimi ,همگام ردیاب , ردیاب خودرو  بهترین ردیاب آهنربایی بازار , ردیاب مغناطیسی , قیمت ردیاب آهنربایی , ردیاب شخصی آهنربایی ردیاب اهنربایی , concox , ردیاب خودرو , ردیاب  همگام , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی, ردیاب آهن ربایی خودرو , ردیاب پیشرفته همسر
ردیاب خودرو ،ردیاب موتور سیکلت ،بهترین ردیاب خودرو ردیاب خودرو , ردیاب ماشین ضد آب و گرد و غبار , ردیاب موتور سیکلت،ردیاب ارزان قیمت،ارزانترین ردیاب ردیاب خودرو ارزان قیمت ،ردیاب ماشین ارزان قیمت،ردیاب خودرو،بهترین ردیاب خودرو
ردیاب ارزان قیمت،ردیاب خودرو ارزان قیمت،ردیاب ماشین ارزان قیمت،بهترین ردیاب خودرو ردیاب خودرو ، ردیاب ماشین
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی