اجاره انواع ردیاب خودرو

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش JIMI ELECTRONIC و CONCOX در ایران

سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی و شرکت های کوچک

 

سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی با امنیت بالا می تواند از 30 تا 60 درصد سود سالیانه برای سرمایه گذار بهمراه داشته باشد.

 

به طور کلی نمی توانیم  تعریف مشخص و استانداردی برای شرکت های کوچک و یا متوسط ارائه کنیم زیرا تعریف ها ، از یک کشور به کشور دیگر و از یک صنعت به صنعتی دیگر فرق می کنند. هر چند  ملاک ها و معیارهایی  وجود دارند که میتوان به وسیله آن ها شرکت های کوچک و متوسط را تعریف کرد. معیارهایی مانند ، تعداد کارکنان شرکت ، سرمایه ، مقدار فروش ، میزان درآمد و غیره.. شرکت های کوچک و خصوصی همگی معمولا نیروی کار تقریبا بالایی را در اختیار دارند و بخش بزرگی از قسمت خصوصی را تشکیل می دهند. به همین خاطر برای توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی کشور ، توجه کردن به توسعه و پیشرفت شرکت ها و صنایع کوچک ، مهم است. شرکت های خصوصی معمولا دارای قابلیت ها و انعطاف پذیری زیادی در مورد فناوری های جدید هستند. علاوه بر این در ایجاد نوآوری برای صادرات و بهره بردن از منابع انسانی و مالی موفق بوده و همچنین هزینه های مربوط به تولید در این شرکت ها کم است.

هدف و انگیزه اکثر شرکت های خصوصی ، توسعه و گسترش می باشد. اولین قدم در زمینه گسترش شرکت های خصوصی تامین منابع مالی می باشد زیرا هر اندازه که شرکتی از نظر منابع مالی تامین شده باشد به مراتب بهتر و سریعتر می تواند روند فعالیت خود را گسترش داده و همچنین بر طبق نیاز های شرکت قدم بردارد. هر گونه کسب و کاری معمولا نیاز به سرمایه دارد. جذب سرمایه هم برای توسعه و ارائه محصولات و هم برای اجرای فعالیت ها و حتی برای حقوق کارمندان ، ضروری است. معمولا شرکت ها در ابتدا برای جذب سرمایه به سراغ ابتدایی ترین کار می روند یعنی گرفتن وام های بانکی ! اما خیلی زود متوجه می شوند که بانک ها از جمله بخش هایی هستند که احتمال حمایت آن ها از کسب و کار و تجارت برای شرکت ها ، خیلی کم است. به همین دلیل شرکت ها ترجیح می دهند که از روش های دیگری برای جذب سرمایه استفاده کنند. یعنی جذب سرمایه از طریق سرمایه گذاران.

ابتدا بهتر است که برای ایجاد سرمایه گذاری ، بین سرمایه پذیر و سرمایه گذار ارتباط برقرار شود. تمام موضوعات و موارد بین این دو توجیه شده و توضیحات کامل داده شود. یک سرمایه گذار می خواهد نسبت به سرمایه ای که در اختیار شرکت قرار می دهد اطمینان داشته و میزان سوددهی را بررسی می کند. البته شرایط و خواسته های دو طرف نیز مهم است که در هر شرکتی متفاوت می باشد. . در این مشارکت دو گروه قرار می گیرند یعنی گروه سرمایه گذاران و گروه سرمایه پذیران. به طور کلی می توان گفت که در مشارکت های اقتصادی دو گروه از هم مجزا می شوند : گروهی که پول ، پس انداز و سرمایه دارند ، اما  بنا به شرایطی ، خودشان نمی توانند این پول و یا سرمایه را به جریان انداخته و با آن کار کنند. و گروه دوم هم شامل کسانی می شوند که از هوش و توانایی استفاده از سرمایه برخوردارند اما خودشان  پول و سرمایه لازم  را در دست ندارند. این دو گروه معمولا یکدیگر را نمی شناسند و همچنین همگی از خصوصیات خاصی برخوردارند. مثلا عده ای هستند که سرمایه کمی دارند و در مقابل عده ای نیز سرمایه های کلانی در اختیار دارند. علاوه بر این ، نظر افراد مختلف در مورد سرمایه گذاری پول شان متفاوت است . بعضی از افراد خواهان دریافت سود کم در مدت زمان کوتاهی هستند و برخی دیگر نیز به دنبال سود بیشتری در مدت زمان طولانی تری هستند.

معمولا جذب سرمایه گذار در ابتدا برای شرکت های خصوصی کمی مشکل است . تعداد شرکت هایی که که خود سرمایه لازم و کافی را برای راه اندازی فعالیت و یا ادامه کار دارند ، بسیار کم است. در واقع اکثر شرکت ها در بیشتر مواقع نیاز به سرمایه گذار دارند. به منظور جذب سرمایه ابتدا باید تمام جوانب کار در نظر گرفته شود. سرمایه گذاران مانند شرکای کاری هستند که در شرکت های خصوصی مشارکت می کنند. پس در انتخاب سرمایه گذار نیز باید دقت شود. موفقیت و توسعه کار و تجارت همراه با اعتماد دو طرفه شکل می گیرد. سرمایه گذاران و سرمایه پذیران باید در روند کاربه یکدیگر اعتماد داشته و بتوانند اعتماد یکدیگر را جلب کنند. نظرات کارشناسی یکدیگر را بررسی کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنند. صاحبان شرکت ها معمولا برنامه تجاری شرکت را به سرمایه گذار ارائه داده و کلیه موارد را توضیح می دهند. کلید موفقیت در کار معمولا همان حس امنیت و بازدهی می باشد. سرمایه گذاری در شرکت ها به مراتب بهتر از سرمایه گذاری در بانک ها و یا بخش هایی است که سود کمی به سرمایه دار می دهد. سود کمی که بانک ها در قبال پول می دهد بسیار پایین بوده و اصلا قابل مقایسه با سود دهی سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی نیست. شرکت های خصوصی همیشه در دسترس سرمایه گذار بوده و سرمایه گذار می تواند در جریان فعالیت های شرکت باشد. از همین رو با آسودگی خاطر با صاحبان شرکت های خصوصی همکاری کرده و از سرمایه گذاری در این شرکت ها راضی خواهد بود.

جذب سرمایه گذار برای شرکت های خصوصی از مهم ترین مراحل کسب و کار است . یک سرمایه گذار در قبال سرمایه ای که در اختیار شرکت می گذارد به سود قابل توجهی می رسد. در واقع می توان گفت که به نوعی در شرکت شریک بوده و بازده کاری شرکت در میزان سود دهی برای او تاثیر گذار است. سرمایه گذاری و تامین سرمایه کافی برای شرکت ها ، هم باعث رشد و پیشرفت شرکت ها و هم دسترسی به سود بیشتر برای سرمایه گذاران است. برخی از شرکت های خصوصی به منظور گسترس و توسعه منابع مالی خود و همچنین گسترش طرح های خود نیاز به جذب سرمایه دارند. در این میان سرمایه گذارانی هستند که به دنبال شراکت در محلی مورد اطمینان و دستیابی به سود متناسب و دلخواه خود هستند. از طریق تعامل و رابطه مناسب و ایجاد حس اعتماد بین سرمایه گذار و سرمایه پذیر ، این کار به راحتی صورت می گیرد.

شاید بعضی از سرمایه گذاران با توجه به ریسک احتمالی سرمایه گذاری از به جریان انداختن پول و سرمایه خود در شرکت ها خودداری کنند. اما باید گفت که معمولا در هر کاری ، چه سرمایه گذاری در شرکت های بزرگ و یا کوچک و یا اقدامات دیگر در بخش های مختلف ، معمولا ریسک و خطراتی وجود دارد. اما اگر مدیریت مناسبی صورت گرفته و تمام جوانب در نظر گرفته شود بهتر می توان به نتیجه رسید. با در نظر گرفتن مزایای بیشتر و خطرات کمتر و این نکته که سود یک فعالیت بیشتر از ضرر آن است ، می توان بهترین گزینه را انتخاب کرد. سرمایه گذاران می توانند با خیال راحت با شرکت های خصوصی همکاری کرده و بهترین و بیشترین بازده مالی را داشته باشند.

یکی از راه هایی که سرمایه گذاران می توانند در مورد مجموعه شرکت های کوچک و سرمایه پذیر ، تحقیق کنند تا از حفظ سرمایه خود مطمئن شوند ، بررسی سوابق کاری و اقدامات آن مجموعه  می باشد. شرکت های موفق همیشه دارای سوابق خوب و تجربه کاری مناسبی هستند. این شرکت ها به سبب سابقه کاری خوب خود موفق بوده و به راحتی می توانند پیشرفت کنند. به عنوان مثال ، شرکت های بازرگانی که در زمینه واردات کالا فعالیت می کنند ، اگر مجوز لازم را جهت ورود کالا را اخذ کرده باشند و فعالیت آن ها کاملا در چارچوب های قانونی باشد ، نسبت به شرکت هایی که به صورت قاچاقی به امر واردات مشغولند ، قابل اعتماد تر هستند. شرکت های غیر قانونی به ظاهر سود بیشتری در کار دارند ولی ریسک بالاتری در نابودی سرمایه در این شرکت ها وجود دارد. شرکت هایی که سابقه کار خوبی نداشته و بدون مجوز و غیر قانونی کار می کنند ، نمی توانند در جذب سرمایه گذار موفق شوند ، حتی در صورت جذب سرمایه گذار ، پس از مدت کوتاهی با شکست مواجه می شوند. هر سرمایه گذار از طریق بررسی و تحقیق شرکت هایی که در آن قصد سرمایه گذاری دارند، می توانند با اطمینان خاطر پول و سرمایه خود را به جریان انداخته و از نتیجه کار راضی باشند.

در بحث سرمایه گذاری معمولا یک سرمایه گذار و یک سرمایه پذیر با هم طرف هستند. سرمایه گذار قصد دارد که در قبال پول و سرمایه ای که واگذار می کند ، به سود برسد و سرمایه پذیر نیز در قبال دریافت سرمایه ، تضمین کننده سود سرمایه به سرمایه گذار است. بهترین راه سرمایه گذاری برای صاحبان سرمایه ، سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی است زیرا میزان قابل توجهی از بازده و سود ، به دست سرمایه دار می رسد. سرمایه گذار با اطمینان خاطر پول خود را در اختیار شرکت قرار داده و از سود دهی برخوردار می شود. شرکت های خصوصی که تجربه خوب و سابقه درخشانی در فعالیت خود دارند گزینه مناسب تری برای سرمایه گذاران هستند.

معمولا چند روش برای سرمایه گذاری وجود دارد ، یکی سرمایه گذاری در بانک ها که معمولا سود مشخص و محدودی داشته و خواسته های سرمایه گذار را برآورده نمی کند. سود بانکی پایین بوده و در مقابل سودی که بخش ها و شرکت های خصوصی در قبال سرمایه می پردازند ،  بسیار کم است. در مقایسه با این سود دهی طبیعتا روش مناسب تر برای صاحبان سرمایه ، سرمایه گذاری در بخش ها و شرکت های خصوصی است. روش دیگر نیز ، سرمایه گذاری در بازار است مثلا بازار مسکن ، طلا ، ارز و غیره . این نوع سرمایه گذاری همیشه با ریسک و خطراتی همراه است. شاید سودی که از طریق سرمایه گذاری در بانک ها به دست می آید بیشتر باشد ، اما خطرات و ریسک آن به مراتب بیشتر از موارد دیگر است. پس یکی از محدودیت های سرمایه گذاری ، محدودیت در میزان سود و پایین بودن آن است و دیگری نیز میزان خطرات و ضرر های احتمالی در بازار می باشد.

سرمایه گذاری در بخش ها و صنایع مختلف سبب ایجاد ارتباطی مناسب بین صاحبان سرمایه و صاحبان شرکت می شود همچنین سبب حضور سرمایه گذاران در بازار های رقابتی شده و همکاری متناسبی در زمینه انواع فعالیت های صنعتی ، مالی و خدماتی صورت می گیرد. سرمایه گذاران می توانند طرح های توجیهی شامل موارد مالی ، اقتصادی و طرح کسب و کاربه شرکت ها ارائه کنند. در ضمن این نکته را هم باید گفت که شرکت بر طبق قراردادی که با سرمایه گذار دارد ، بازشگت اصل و سود حاصله را نیز تضمین می کند. یعنی سرمایه گذار از این بابت مطمئن می شود که هم سود دریافت می کند و هم در صورت نیاز و بر طبق مواد قرارداد می تواند اصل سرمایه را دریافت کند.

صاحبان شرکت های خصوصی ، از طریق یک مدیریت مناسب و بهره گیری از تجربه های خود می توانند ریسک سرمایه گذاری را به حداقل برسانند. با توجه به این که ممکن است سرمایه گذاری به صورت بلند مدت و یا کوتاه مدت باشد ، به این ترتیب سرمایه گذاران می توانند که از سرمایه گذاری خود به نحوه دلخواه استفاده کنند. همه طرح های شرکت های خصوصی معمولا همراه با کارشناسی مناسب و دقیق بوده و شرکت ها می توانند طرح ها را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده و تبادل نظر انجام دهند.

صاحبان سرمایه با ارائه ایده ها و طرح های خود به سرمایه گذار ، چارچوبی امن و مطمئن را برای سرمایه گذاران فراهم می کنند. سرمایه گذاران باید بدانند که هدف صاحبان شرکت ، تنها حل کردن مشکلات خودشان نمی باشد ، بلکه در این رابطه شراکتی وجود دارد که به هر دو طرف سود مناسبی می رسد. و در واقع می توان گفت که هر دو طرف تقریبا به یک میزان سود می برند.

سرمایه گذاران معمولا سرمایه و دارایی خود را با امید به دریافت سود ، سرمایه گذاری می کنند و پس از ارتباط مستقیم با صاحبان شرکت و بخش های خصوصی و بررسی تمام جوانب و میزان سود دریافتی و همکاری های لازم ، می توانند به راحتی اقدام به این کار کنند. البته سرمایه گذاران باید در نظر داشته باشند که در سرمایه گذاری باید دیدی بلند مدت داشته و دیدی خوشبینانه نسبت به سرمایه گذاری خود داشته باشند.

سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی با امنیت بالا می تواند از 30 تا 60 درصد سود سالیانه برای سرمایه گذار بهمراه داشته باشد.

 

 

جهت سرمایه گذاری امن و پرسود میتوانید با گروه فنی مهندسی همگام همکاری کنید و از سرمایه گذاران گروه فنی مهندسی همگام باشید.

تلفن تماس :  86072181 -  86072170

آدرس سامانه کنترل ردیاب

سامانه مدیران : igpsco.ir

سامانه کاربران : hamgamgps.ir

ردیاب خودرو - ردیاب اهنربایی - قیمت ردیاب شخصی مخفی , بهترین ردیاب خودرو , بهترین رهیاب برای ماشین , رهیاب خودرو - قیمت ردیاب خودرو - قیمت gps ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت مسیریاب خودرو , قیمت انواع جی پی اس خودرو -ردیاب خودرو ارزان قیمت , ردیاب شخصی ارزان قیمت - قیمت ردیاب شخصی ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت ردیاب شخصی مخفی , ردیاب آهنربایی نظامی , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی , ردیاب مغناطیسی, ردیاب اهنربایی خو اجاره ردیاب - اجاره ردیاب آهنربایی - اجاره ردیاب اهنربایی - فروش ردیاب ارزان - ارزانترین ردیاب بازار - بهترین ردیاب - بهترین ردیاب خودرو
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین ردیاب ماشین - جی پی اس - ردیاب اهنربایی , قیمت ردیاب ماشین , قیمت gps خودرو , لیست قیمت ردیاب خودرو - ردیاب خودرو ارزان قیمت , قیمت انواع ردیاب ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps
ردیاب خودرو , ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو باکیفیت , خرید ردیاب جاسوسی , فروش اینترنتی ردیاب , ردیاب موتورسیکلت , ردیاب هوشمند
ردیاب خودرو - ردیاب آهنربایی , GPS Tracker - ردیاب حرفه ای رایگان , ردیاب موتور - ردیابی مخفیانه افراد - ردیابی مخفیانه افراد , ردیاب , بهترین
CE700 Certificate for GPS Tracker , PHOENIX TESTLAB GmbH , Phoenix instrument , Phönix Laboratorium GmbH , از کار انداختن ردیاب خودرو , ردیاب
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی
تلفن تماس : 86072170 - 86072181
ساعت تماس : همه روزه از شنبه تا پنج شنبه 9 الی 18
پست الکترونیک : Info@bagps.ir
تلفن مستقیم فروش : 09362744747
سامانه پیامک : 10002817
جوابگویی همه روزه حتی در ایام تعطیل

نقشه سایت

قیمت دستگاه ردیاب خودرو , بهترین ردیاب خودرو آهنربایی, ردیاب اهنربایی خودرو, ردیاب , ردیاب کوچک , قیمت خرید ردیاب کوچک, قیمت ردیاب شخصی مخفی
ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , ردیاب همگام , بهترین ردیاب آهنربایی , بهترین ردیاب , بهترین ردیاب خودرو , فروش ردیاب آهنربایی
ردیاب آهنربایی , jimi ,همگام ردیاب , ردیاب خودرو  بهترین ردیاب آهنربایی بازار , ردیاب مغناطیسی , قیمت ردیاب آهنربایی , ردیاب شخصی آهنربایی ردیاب اهنربایی , concox , ردیاب خودرو , ردیاب  همگام , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی, ردیاب آهن ربایی خودرو , ردیاب پیشرفته همسر
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی