اجاره انواع ردیاب خودرو

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش JIMI ELECTRONIC و CONCOX در ایران

ردیاب ، ردیاب کودک ، ردیاب دانش آموز ، ردیاب کودکان
ردیابی کودک ، ردیاب دانش اموز

 مقدمات راه اندازی دستگاه ردیاب :

1- خرید یک عدد سیم کارت)به دلیل سرویس آنتن دهی مناسب در اکثر نقاط کشور توصیه می شود از سیم کارت ایرانسل استفاده شود)

2- فعال سازی سیم کارت (قرار دادن داخل یک گوشی موبایل و برقراری ارتباط و فعال نمودن اینترنت سیم کارت و کنترل فعال بودن آن)

3- چک کردن میزان شارژ سیمکارت (در مورد سیم کارتهای اعتباری)

راه اندازی دستگاه ردیاب کودکان:

1- قرار دادن سیم کارت مورد نظر درداخل دستگاه

2- چک کردن میزان شارژ اولیه باتری دستگاه (در ابتدا می بایست دستگاه را توسط شارژر 5 ولت   USB استاندارد به مدت 10 تا 12 ساعت شارژ نمود )

نکته: پس از شارژ نمودن دستگاه کلید SOS را فشار می دهیم دستگاه روشن می شود ولی پس از چند ثانیه LED مربوطه خاموش می گردد در این حالت دستگاه آماده به کار می باشد)

3- قرار دادن دستگاه در محیط باز و مکانی که آنتن دهی مناسبی جهت برقراری ارتباط با شبکه های  مخابراتی GSM  و نیز  ماهواره های GPS (جهت تعیین موقعیت مکانی اولیه دستگاه ) داشته باشد.

نکته1 ) لازم به ذکر است که در صورت قطعی شبکه های تلفن همراه به دلیل قطع شدن ارتباط اینترنت ردیاب موقعیت مکانی با خطای بیشتری نشان داده می شود  یا اصلا نمایش داده نمی شود ، ولی موقیعت دقیق دستگاه در حافظه آن باقی می ماند و به محض برقراری ارتباط با اینترنت به پورتال ارسال می شود و        می توان ردیاب را پس از برطرف شدن مشکل بر روی پورتال ردیابی نمود.

نکته2) دستگاه GPS مخصوص ردیابی در فضای باز می باشد .

تنظیمات دستگاه

تنظیمات دستگاه را از طریق SMS از یک گوشی تلفن همراه به دستگاه ردیاب  ارسال می کنیم که دستورات به طور کامل در زیر آمده است.

تنظیمات دستگاه از طریق ارسال SMS

 •  تنظیم کردن APN

با قرار دادن  سیم کارت در داخل دستگاه به طور اتوماتیک APN  تنظیم خواهد شد و اگر اطلاعات کافی در این زمینه دارید می توانید تنظیمات را طبق دستور زیر انجام دهید.

APN name در واقع اسم شبکه مخابراتی مورد نظر می باشد که به عنوان مثال برای دسترسی به اینترنت سیم کارت اپراتور مربوط در قسمت تنظیمات شبکه تلفن همراه قسمت نام نقاط قابل دسترسی APN: mtnirancell تعریف می شود یعنی با استفاده از این نقطه قابل دسترسی می توان به شبکه اینترنت مخابراتی اپراتور مربوطه متصل شد. حال با این توضیح می توان برای دستگاه  GPSنقطه قابل دسترسی به شبکه مخابراتی  اپراتور مربوطه را تعریف کرد.

اگر بخواهیم تنظیمات  APN را به شکل دستی انجام دهیم (با توجه به نکته بالا) یک SMS   از یک گوشی تلفن همراه (سیم کارت دیگر) با دستور # APN,APN name به شماره سیم کارتی که داخل دستگاه قرار داده شده است  ارسال می کنیم .

(APN name همان نام اپراتور مخابراتی می باشد که دستگاه می بایست به آن متصل گردد)

به عنوان مثال :

APN, internet#

نکته: در بعضی از کشورها برای متصل شدن به شبکه مخابراتی می بایست user و pass را داشته باشیم در اینصورت دستور به صورت زیر تغییر خواهد کرد.

APN,APN name, user name,password#

در تمامی مراحل می بایست پاسخ ok  در جواب sms های ارسالی دریافت شود.

 •   تنظیم کردن  شماره های SOS  :

ما برای دستگاه GPS مورد نظر می توانیم 3 شماره برای اطلاع رسانی و ردیابی دستگاه و کنترل و همچنین دادن  دستور به آن استفاده کنیم .

جهت تعریف و اضافه کردن شماره  تلفن های مورد از دستور زیر استفاده می شود.

SOS,A,number1,number2,number3#

می توان شماره ها را یکی یکی تعریف کرد

SOS,A,number1 #می کنیم   set       اولین شماره را

SOS,A, ,number2 # می کنیم set  دومین شماره را

SOS,A, , ,number3# می کنیم set  سومین شماره را

جهت delete کردن شماره های تعریف شده SOS    از دستور زیر استفاده می شود.

SOS,D,1#شماره تلفن اول

SOS,D,2#شماره تلفن دوم

SOS,D,3#شماره تلفن سوم

اگر با این دستور شماره مورد نظر delete نشد از دستور# SOS,D,number  استفاده می شود یعنی شماره مورد نظر را در قسمت number وارد می کنیم.

با ارسال دستور# SOS به دستگاه تمامی SOS های تعریف شده برای دستگاه نمایش داده می شود.

بعد از فعال شدن دستگاه می توان یکی از شماره ها را در اولویت قرار دهید.

در تمامی مراحل می بایست پاسخ ok  در جواب sms های ارسالی، دریافت شود.

 • تعریف شماره های Family

برای اضافه کردن 3 شماره مورد نظر از دستور زیر استفاده می شود.

FN,A,Name1,Phone Number1, Name2,Phone Number2, Name3,Phone Number3#

میتوان شماره ها را یکی یکی بر حسب نیاز به شکل زیر تعریف کرد

FN,A,name1,phone1 #                       می کنیم  set اولین شماره را

FN,A, ,name2,phone2#                      می کنیم  set دومین شماره را

FN,A, , ,name3,phone3#                     می کنیم  set سومین شماره را

برای حذف کردن شماره ها از دستور زیر استفاده می شود

FN,D,1,2,3#

FN,D,Phone number#جهت حذف کردن یکی از شماره های تلفن مورد نظر

زمانیکه دستگاه به  Platform  متصل می شود ، می توان شماره های SOS را بر روی Platform تعریف کرد.

نکته مهم:

Platform یا پورتال همان پنل کنترل دستگاه  در آن معرفی شده است که توسط آن دستگاه به سایت شرکت متصل می شود که به آدرس اینترنتی http://91.98.116.181:8080  میباشد و استفاده کنندگان از دستگاه می بایست جهت ردیابی و کنترل و تنظیمات دستگاه وارد این پنل شده و  User , Pass مربوطه به دستگاه که توسط شرکت در اختیار مشتریان قرار می گیرد را وارد کنند.(در انتها پنل کنترل دستگاه (پورتال)توضیح داده خواهد شد)

 •  صدا کردن شماره تلفن تعریف شده

• دکمه ای که شماره مورد نظر  Family Number برای آن تعریف شده است را به مدت طولانی فشار می دهیم شماره در دسترس را صدا می زند و اگر دکمه SOS را به مدت کوتاه فشار دهیم ارتباط قطع می شود.

• نکته : زمانیکه افراد در حال مکالمه هستند دستگاه کمی ویبره میزند.

 •  پاسخ دادن به تماس

وقتی تماس با دستگاه گرفته می شود دستگاه با شماره هایی که قبلا برای آن تعریف شده تطابق می دهد و ارتباط را برقرار می کند اگر این تطابق وجود نداشت با شماره جایگزین تعریف شده مطابقت میدهد بعد از تطابق شماره تلفن ها دستگاه با توجه به تنظیمات انجام شده ،ویبره یا زنگ می زند.

زمانیکه از white list  تماسی گرفته شود دکمه های 1و2و3 همزمان روشن می شوند.

 •  White list

15 شماره تلفن در Platform  در قسمت White List  تعریف   می شودکه می توانند با دستگاه ارتباط برقرار کنند.

 Silent Mode for class (off as default)

در حالت silent هیچ صدای زنگی شنیده  نخواهد شد. به مدت کوتاهی اگر کلید 1 را فشار دهیم 5 تماس نا موفق خواهیم داشت که برای شماره ها پخش می شود .اگر مجددا کلید 1 را فشار دهیم شماره بعدی انتشار پیدا خواهد کرد.اگر کلید SOS را فشار دهیم دیگر دستگاه به هیچ شماره ای ارتباط نخواهد داشت و حالت Silent بر روی Plat form  ، set  میشود.

 

 •  اخطار کم شدن باتری دستگاه

زمانیکه باتری دستگاه  کم می شود بر روی شماره تلفنی که به عنوان SOS Number تعریف شده است پیغام Low Battery دریافت خواهد شد.

 •  Call reminder mode

سه حالت مختلف جهت متوجه شدن تماس با دستگاه وجود دارد که شامل :صدای زنگ،ویبره،زنگ و ویبره میباشد که می توان توسط دستور زیر برای دستگاه تنظیم کرد.

CALLMODE,0/1/2#  عدد 0 نشانگر زنگ و عدد 1 نشانگر ویبره و عدد 2 نشانگر زنگ و ویبره می باشد

به طور مثال

CALLMODE, 1#زمانیکه تماس با دستگاه برقرار می شود دستگاه ویبره بزند

نکته : می توان در داخل Plateform ، صدای زنگ را انتخاب کرد.

 •  Power off Limited function

با استفاده از دستور زیر می توان فانکشن های دستگاه را روشن و خاموش کرد.

PWRLIMIT,ON#فعال کردن فانکشن های دستگاه

PWRLIMIT,OFF#غیر فعال نمودن فانکشن های دستگاه

نکته: تنها SOS Number ها می توانند فانکشن های دستگاه را روشن و خاموش کنند. با استفاده از Platform  هم می توان فانکشن های دستگاه را تنظیم کرد.

 

 •  SOS alarm

اگر به مدت 3 ثانیه کلید SOS را نگه داریم GPS فعال می شود.دستگاه 2 بار ویبره می زند و با شماره های SOS  تعریف شده تماس می گیرد تا زمانیکه یکی از آنها پاسخ دهد در همین حالت موقعیت مکانی خود را به شماره  های SOS  ارسال می کند.

نکته : شماره های SOS می بایست SET شده باشند.

 • GPS Working period

مدت زمانی که می بایست GPS فعال باشد که  دستگاه اطلاعات را دریافت یا ارسال نماید یا همان مدت زمان کارکرد GPS دستگاه را می بایست در  Platform Set کرد،  در غیر اینصورت هیچ اطلاعاتی تبادل نخواهد شد.

 دستورات تعیین وضعیت دستگاه عبارتند از:

URL# با اجرای این دستور آدرس اینترنتی موقعیت مکانی  دستگاه  ارسال می گردد که اگر به اینترنت دسترسی داشته باشیم با کلیک بر روی آدرس ارسالی موقعیت دقیق را بر روی نقشه مشاهده می کنیم

WHERE# مختصات محل قرار گیری دستگاه را نشان می دهد

MONITOR# تعریف شده جهت چک کردن ارتباط برقرار می کند  SOS   با اجرای این دستور دستگاه یک تماس

SOS#با اجرای این دستور شماره های تعریف شده  در دستگاه نمایش داده می شود

GPSon,time#دستگاه  به مدت مشخصی که تعریف می شود روشن می ماند GPSبا اجرای این دستور

Status#وضعیت کامل دستگاه را نمایش می دهد

Reset#دستگاه از راه دور یکبار خاموش و روشن  می شود

SERVER#آدرس سرور تعریف شده جهت اتصال دستگاه به بخش نرم افزاری پورتال  را نمایش می دهد

IMEI#با اجرای این دستور عدد  خاص مربوط به دستگاه  ارسال می گردد

اگر با دستور# IMEI عدد مورد نظر ارسال نگردید از دستور# Param استفاده می کنیم.

قابل توجه می باشد که در صورتیکه شماره تلفن مورد نظر از قبل  به صورتnumber SOS تعریف شده باشد،می توان این دستورات را اجرا کرد.

آدرس سامانه کنترل ردیاب

سامانه مدیران : igpsco.ir

سامانه کاربران : hamgamgps.ir

ردیاب خودرو - ردیاب اهنربایی - قیمت ردیاب شخصی مخفی , بهترین ردیاب خودرو , بهترین رهیاب برای ماشین , رهیاب خودرو - قیمت ردیاب خودرو - قیمت gps ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت مسیریاب خودرو , قیمت انواع جی پی اس خودرو -ردیاب خودرو ارزان قیمت , ردیاب شخصی ارزان قیمت - قیمت ردیاب شخصی ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت ردیاب شخصی مخفی , ردیاب آهنربایی نظامی , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی , ردیاب مغناطیسی, ردیاب اهنربایی خو اجاره ردیاب - اجاره ردیاب آهنربایی - اجاره ردیاب اهنربایی - فروش ردیاب ارزان - ارزانترین ردیاب بازار - بهترین ردیاب - بهترین ردیاب خودرو
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین ردیاب ماشین - جی پی اس - ردیاب اهنربایی , قیمت ردیاب ماشین , قیمت gps خودرو , لیست قیمت ردیاب خودرو - ردیاب خودرو ارزان قیمت , قیمت انواع ردیاب ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps
ردیاب خودرو , ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو باکیفیت , خرید ردیاب جاسوسی , فروش اینترنتی ردیاب , ردیاب موتورسیکلت , ردیاب هوشمند
ردیاب خودرو - ردیاب آهنربایی , GPS Tracker - ردیاب حرفه ای رایگان , ردیاب موتور - ردیابی مخفیانه افراد - ردیابی مخفیانه افراد , ردیاب , بهترین
CE700 Certificate for GPS Tracker , PHOENIX TESTLAB GmbH , Phoenix instrument , Phönix Laboratorium GmbH , از کار انداختن ردیاب خودرو , ردیاب
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی
تلفن تماس : 86072170 - 86072181
ساعت تماس : همه روزه از شنبه تا پنج شنبه 9 الی 18
پست الکترونیک : Info@bagps.ir
تلفن مستقیم فروش : 09362744747
سامانه پیامک : 10002817
جوابگویی همه روزه حتی در ایام تعطیل

نقشه سایت

قیمت دستگاه ردیاب خودرو , بهترین ردیاب خودرو آهنربایی, ردیاب اهنربایی خودرو, ردیاب , ردیاب کوچک , قیمت خرید ردیاب کوچک, قیمت ردیاب شخصی مخفی
ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , ردیاب همگام , بهترین ردیاب آهنربایی , بهترین ردیاب , بهترین ردیاب خودرو , فروش ردیاب آهنربایی
ردیاب آهنربایی , jimi ,همگام ردیاب , ردیاب خودرو  بهترین ردیاب آهنربایی بازار , ردیاب مغناطیسی , قیمت ردیاب آهنربایی , ردیاب شخصی آهنربایی ردیاب اهنربایی , concox , ردیاب خودرو , ردیاب  همگام , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی, ردیاب آهن ربایی خودرو , ردیاب پیشرفته همسر
ردیاب ، ردیاب کودک ، ردیاب دانش آموز ، ردیاب کودکان
ردیابی کودک ، ردیاب دانش اموز
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی