اجاره انواع ردیاب خودرو

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش JIMI ELECTRONIC و CONCOX در ایران

وقتی خودرو به سرقت می رود

ردیاب خودرو ، ردیاب ماشینی ، ردیاب اهنربایی , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی , قيمت ردياب , ردیاب اهنربایی , قیمت ردیاب آهنربایی , ردیاب مخفی

ردیاب  خودرو آهنربایی (مغناطیسی) باتری 5000 میلی آمپر مدلHGM-03 ، JV03

  • استفاده از تکنولوژی های
  • GSM+GPRS+GPS.مسیریابی با دقت و سرعت بالا
  •  مقاوم در برابر گرد و غبار
  •  مقاوم در برابر آب
  • کار کردن ردیاب در شریط بد جوی آب و هوا

حادثه ناراحت کننده‌ای است وقتی خودرویتان را جایی پارک کرده‌اید و می‌روید که به کارتان برسید، به محض بازگشت، ببینید «جا تره و بچه نیست». البته گاهی صاحب خودرو کمی خوش‌شانس‌تر است و آقا دزده فقط یکی از وسایل داخل خودرو را سرقت می‌کند. به هر حال در ادامه یکسری توصیه داریم که این اتفاق تلخ برای شما روی ندهد و در صورت بروز آن چه باید انجام دهید.

  پای مرغ‌ات را ببندبرای شروع سراغ یکسری از وسایل حفاظتی بروید، از قفل فرمان گرفته تا انواع و اقسام سوییچ‌هایی که امکان حرکت به خودرو نمی‌دهند. مثل سوییچ مخفی که کنار استارت است و از روشن شدن ماشین جلوگیری می‌کند. یا سوییچ قطع‌کننده سوخت که اجازه نمی‌دهد در صورت روشن شدن ماشین سوخت وارد سیستم شود و ماشین حرکت کند. قفل پدال که روزگار دزد را سیاه می‌کند. یکی دیگر از وسایل ضد سرقت استفاده از دزدگیر است، البته سعی کنید حساسیت این وسیله را زیاد نکنید تا در صورت رد شدن پشه‌ای از کنار خودرو صدایش در بیاید و همسایه‌ها را آزار دهد.  از جمله مواردی که منجر به سرقت خودرو می‌شود جا گذاشتن سوییچ روی ماشین است، پس هرگز این کار را انجام ندهید.

  •   برای بعد از سرقت

در صورتی که ماشین شما به سرقت رفت نخستین اقدام تماس با پلیس 110 است. باید به پلیس محل و زمانی دزدی را اطلاع دهید. به این ترتیب پلیس مشخصات را ثبت و نیروی گشت را به این محل می‌فرستد، عجله نکنید و تا رسیدن پلیس منتظر باشید. در این مرحله پلیس گزارشی را تهیه می‌کند و یک برگ از آن را در اختیار مالباخته قرار می‌دهد. بعد از آن باید به اولین کلانتری در محل سرقت مراجعه کنید و گزارش سرقت را بدهید. برای این کار لازم است که مدارک ماشین را همراه داشته باشید. در این مرحله موضوع شما به بخش تجسس کلانتری ارجاع می‌شود و در آنجاست که باید مدارک ماشین، مدارک شناسایی خود و اطلاعاتی که از سرقت دارید را به مامور تجسس بگویید. قبل از این که سایر موارد را بدانید این مورد را خوب به خاطر بسپارید که «چنانچه وسیله نقلیه موتوری با پلاک آن سرقت یا مفقود شود شخصی که وسیله نقلیه در اختیار یا تصرف او بوده است باید بلافاصله مراتب را به نزدیکترین مرکز نیروی انتظامی اعلام کند.» حواستان باشد باید این کار را انجام دهید و اگر در این کار سهل‌انگاری کنید ممکن است بعدها محکوم خواهد شوید. به عبارتی اگر ماشین شما را بردند و به هر دلیل این موضوع را به پلیس اطلاع ندادید؛ در صورت اینکه با ماشین شما جرمی انجام شود هم شما باید پاسخگو باشید و حسابی به دردسر می‌افتد،‌ هم باید راه بیافتید و بی‌گناهی خود را ثابت کنید و هم به شدت جریمه می‌شوید.

  پای آگاهی هم به میان می‌آید

کشف این پرونده به عهده آگاهی است به همین دلیل در این مرحله مامور کلانتری همراه پرونده و شاکی راهی آگاهی می‌شود تا برای یافتن خودرو از ماموران کار کشته این واحد کمک بگیرد. بد نیست این را نیز به خاطر داشته باشید که تمام مدارک ماشین را توی خود خودرو نگه‌ندارید زیرا مشکلات شما را بیشتر می‌کند.

  •   وای به حالت اگر مال دزدی بخری

نکته دیگری که باید مورد تاکید قرار گیرد درخصوص معاملات خودرو است. بهتر است حین خرید و فروش وسوسه نشوید و همیشه بدانید هیچ صاحب مالی به راحتی از مال خود نمی‌گذرد و آن را با قیمت بسیار پایین به کسی نمی‌فروشد، خیلی ساده انگارانه است که فکر کنید همه ماشین‌هایی که سرقت می‌شوند اوراق شده و به عنوان لوازم ماشین به فروش می‌رسند، یادتان باشد همیشه هستند کسانی که خام شده و ماشین‌هایی را بسیار ازران‌تر از قیمت واقعی آن خریداری می‌کنند. این افراد را مشتری‌های ناآگاه می‌دانند که طعمه سارقان حرفه‌ای می‌شوند.

در این میان دو نوع خریدای وجود دارد، دسته اول آنهایی هستند که آگاهانه مال دزدی می‌خرند و دیگری آنهایی هستند که به دلیل ناآگاهی مالخری می‌کنند. اگر فرد آگاهانه مال دزدی را خریداری کند، به عنوان شریک جرم و مالخر دستگیر می‌شود و خودرو و پول را با هم از دست می‌دهد و زندانی هم می‌شود.

به هر حال مجازات جرم مالخری سنگین است، البته قانون‌گذار حق هم دارد چون پس از سرقت، سارق یا سارقان درصدد نقد کردن این اموال بر می‌آیند و بیشتر مواقع هدف از سرقت، تحصیل و به دست آوردن وجه است. در نتیجه اگر مالخری نباشد، دزدی‌ها نیز کاهش می‌یابند. نباید تاثیر این افراد را در چرخه جرم نادیده گرفت و به طور حتم به همین دلیل است که خرید و فروش اموال مسروقه ممنوع و برای مرتکبان آن نیز مجازات‌هایی در نظر گرفته شده است.  بد نیست این را نیز بدانید که خرید، فروش و قبول اموال مسروقه با علم به مسروقه بودن آن جرم بوده و برای مرتکب آن به موجب قانون مجازات حبس و شلاق تعیین شده است.

  •   مالخری ندانسته

گاهی نیز پیش می‌آید که فرد ندانسته اقدام به خرید مال دزدی می‌کند که در این مورد اگر مال را ندانسته بخرد فقط پول و خودرو را از دست می‌دهد پس بهتر است قبل از اقدام به معامله به هرگونه معامله‌ای که خیلی خوب به نظر می‌رسد، مشکوک باشید. در زمان خرید از افراد غیررسمی، مطمئن شوید که اسم و آدرسی که در اسناد ثبت شده است با مشخصات فروشنده خودرو مطابقت داشته باشد؛ در مورد معامله با فروشنده‌ایی که نشانی، محل کار و شماره تلفن ثابتی ندارد، دقت کنید. درباره بیمه و مخارج خودرو از فروشنده سئوال کنید و از نمایندگی خودرو تحقیقات لازم را به عمل آورید. مطمئن شوید شماره شناسایی خودرو اصیل و دست نخورده و میخ پرچ آن شل نشده باشد.

  •   چندتایی شگرد جدید

برای اینکه این بسته کامل شود به شما درباره چند شگرد لو رفته سرقت خودرو را می‌گوییم. مواردی که بعد از دستگیری سارقان آن، رسانه‌ای شده است و نمونه‌هایی از آن در سایت پلیس موجود بوده و می‌توانید با خواندن آنها تجربیاتی کسب کنید.

یکی از رایج‌ترین آنها دزدیدن خودرو هنگام خروج از پارکینگ است. به طور حتم برای شما هم پیش آمده است که بعد از خروج ماشین را نگه می‌دارید تا درب را ببندید، خوب این بهترین زمان برای دزد است که مالک مال شما شود.

یک مورد دیگر خرید از دکه روزنامه فروشی است، هزار بار برایتان اتفاق اتفاده است که ماشین را رها می‌کنید تا خریدی انجام دهید. فکر می‌کنید فاصله دوقدمی از خودرو مانع دزدیده شدن آن می‌شود. اما سخت در اشتباهید. بهترین طعمه برای سرقت ماشینی است که سوییچ روی آن قرار داشته باشد.

از دیگر مواردی که منجر به سرقت راحت خودرو می‌شود یک عادت بد است و اینکه فرد سوییچ خود را در اختیار هر کسی قرار می‌دهد. این کار به این معنی است که هر کسی می‌تواند نمونه‌ای از سوییچ را در اختیار داشته باشد و این افراد راحت‌الحلقوم‌های سارقان هستند.

دستگاه ردیاب جی پی اس چیست؟

دستگاه ردیاب جی پی اس چه کاربردی دارد؟

یک دستگاه ردیاب GPS وسیله ای است که موقعیت جغرافیایی وسیله نقلیه یا شخصی که حامل دستگاه ردیاب را درحال حرکت و یا ساکن بصورت دقیق تعیین می کند . داده ی محل های ثبت شده را می توان در حافظه دستگاه ردیاب ذخیره کرد یا به یک پایگاه اطلاعاتی مرکزی (دیتابیس) یا کامپیوتر متصل به اینترنت (سرور) منتقل داد. ردیاب GPS همچنین میتواند با استفاده از تلفن همراه (GPRS یا SMS)، مکان ردیاب را به کاربر گزارش کند. نرم افزار ردیاب، داده ها را در دسترس گوشی های هوشمندی که قابلیت اتصال GPS  دارند قرار می دهد که این نرم افزار از طریق GPRS اطلاعات مربوط به هر دستگاه را از روی سرور کامپیوتر مرکزی خوانده و به کاربر ارائه می دهد.

 

ساختمان ردیاب GPS

یک ردیاب GPS اساسا شامل یک ماژول GPS برای دریافت سیگنال GPS از ماهواره ها و محاسبه مختصات جغرافیایی، و یک ماژول حافظه برای ذخیره کردن داده هاست. بعنوان جایگزین، اطلاعات ورودی دستگاه ردیاب از طریق درگاه GSM / GPRS  شبکه تلفن همراه میتواند به طور مستقیم برای انتقال اطلاعات به یک کامپیوتر مرکزی اقدام نمایند.

 

انواع ردیاب های GPS

معمولا یک ردیاب GPS به یکی از این سه دسته تقسیم می شود، هرچند بسیاری از تلفن های هوشمند مجهز به سیستم GPS می توانند در هر یک از این حالات با توجه به برنامه های تلفن همراه نصب شده کار کنند:

 

دیتالاگر

یک GPS logger به سادگی موقعیت دستگاه را در فواصل زمانی منظم در حافظه داخلی خود ثبت می کند. سیستم های GPS مدرن دارای جایگاه کارت حافظه فلش داخلی و یک پورت USB هستند ،همچنین بعضی بعنوان فلش درایو USB عمل می کنند. و این اجازه را می دهند تا داده های ورودی بعدی، برای تجزیه و تحلیل در رایانه بارگیری شوند. لیست مسیر یا نقاط مورد نیاز ممکن است در GPX، KML، NMEA یا دیگر فرمت ها ذخیره شوند.

از دستگاههای دیتالاگر می توان به دوربین های دیجیتال اشاره کرد.

اکثر دوربین های دیجیتال زمان عکس گرفتن را ذخیره می کنند. و همچنین با استفاده از سیستم GPS به عنوان منبع مکانی خود زمان و مکان عکس را ذخیره می کنند . این زمان را می توان با داده های وارد شده به سیستم GPS مرتبط کرد تا مکان دقیق ارائه شود. زمان و مکان می تواند بعنوان ابرداده Exif در فایل تصویر اضافه شود. دوربین های دارای گیرنده GPS داخلی می توانند به طور مستقیم چنین عکس های جغرافیایی تولید کنند.

 

ارسال داده ها (Data pusher)

Data pusher شایع ترین نوع دستگاه ردیاب GPS است که برای ردیابی دارایی، ردیابی شخصی و سیستم ردیاب خودرو استفاده می شود. همچنین به عنوان یک هشدار دهنده ، این نوع دستگاه ردیاب GPS شناخته می شود، این نوع دستگاه ردیاب جی پی اس موقعیت دستگاه و همچنین سایر اطلاعات مانند سرعت ، ارتفاع را در فواصل زمانی منظم، به سرور ارسال می کند که فورا ذخیره شده و تجزیه و تحلیل داده ها انجام میگیرد.

در یک تلفن همراه هوشمند یک دستگاه جی پی اس قرار دارد. در فواصل زمانی منظم، تلفن همراه پیام های متنی را از طریق SMS یا GPRS ارسال می کند که حاوی اطلاعات از گیرنده GPS است. گوشی های هوشمند دارای GPS با استفاده ازاین نرم افزار ردیابی می توانند گوشی را به یک دستگاه گزارش داده (یا logger) تبدیل کنند. از سال 2009 برنامه های اختصاصی منبع باز برای تلفن های معمولی Java ME، iPhone، Android، Windows Mobile و Symbian در دسترس هستند.

بیشتر دستگاه های قرن 21 که داده ها را ارسال میکنند برای جاهای مختلف جی پی  اس دارند و امکان ارسال پیشرفته اطلاعات را دارند. ردیاب GPS در محیط های کسب و کار، به ویژه سازمان هایی که نیروی کاریشان پر رفت و آمد هستند ، از جمله ناوگان تجاری کاربرد دارند. سیستم های ردیاب GPS معمولا در مدیریت ناوگان تجاری استفاده می شوند و دارای دو بخش اصلی هستند: قسمت سخت افزار ردیاب یا همان دستگاه ردیاب و نرم افزار دستگاه. این ترکیب اغلب به عنوان یک سیستم مکان یاب اتوماتیک نامیده می شود.سخت افزار دستگاه ردیاب اغلب در خودرو نصب و به باتری ماشین متصل می شوند. ردیاب GPS اجازه می دهد تا داده ها جمع آوری ، و به سرور ردیاب GPS منتقل شود ، اطلاعات کامل دستگاه ردیاب جی پی اس از طریق یک وب سایت که بواسطه اینترنت در دسترس است،میتواند فعالیت های ناوگان را بشکل زنده و یا اینکه براساس تاریخ مورد نظر مشاهده کرد.

سیستم های ردیاب جی پی اس استفاده شده در ناوگان تجاری برای انتقال داده هایی مانند موقعیت مکانی ، سرعت حرکت ، جهت حرکت ، باز بودن درب ، بسته بودن درب ، روشن بودن وسیله ای که ردیاب بر روی آن سوار است ( مانند اتومبیل ، کامیون ، خاور ، مینی بوس ، اتوبوس ، تریلی ، هلیکوپتر ، هواپیما ، قطار و ...) و همچنین خاموش بودن وسیله ای که ردیاب بر روی آن سوار است برنامه ریزی شده است.

جی پی اس live ، که در ناوگان تجاری استفاده می شود، به طور کلی به سیستم هایی اطلاق می شود که به طور منظم در فواصل زمانی 1 دقیقه، 2 دقیقه یا 5 دقیقه ای به روز می شوند، و وضعیت خطرناک را گزارش میدهند.

 

برنامه های کاربردی ردیاب ها عبارتند از:

 جی پی اس شخصی : اجرای قانون . یک مضنون که دستگیر شده و در قبال دریات وثیقه آزاد شده ، ممکن است متفرق شود (فرار کند) ، این ردیاب را میتوان قبل از آزاد کردن مضنون ، به مچ پا مظنون بست و مکانهایی که میرود  به طور مرتب فهمید. ردیاب جی پی اس ممکن است برای ردیابی و تحت نظر قرار دادن افرادی که نمیخواهیم خودشان متوجه شوند تحت تعقیب هستند، استفاده شود.

 

کنترل مسابقه: در برخی از ورزش ها، مانند هواپیمای بدون سرنشین، شرکت کنندگان باید یک ردیاب را به هواپیمایشان وصل کنند. به طور ویژه، که به داوران مسابقه این اجازه را میدهد تا بفهمند شرکت کنندگان کدام موقعیت هستند و نفر چندم هستند ، همچنین در صورت تقلب در مسابقه (عبور از میانبر غیر مجاز) مطلع میشوند.

 جاسوسی ، نظارت: ردیاب روی یک فرد یا وسیله نقلیه این امکان را  می دهد تا جابجای ها از طریق ردیاب گزارش شود.

والدین میتوانند از ردیاب ماهواره ای برای پیگیری فرزندانشان استفاده کنند. دستگاه های ردیاب می توانند هشدارهای متنی را به والدین در صورت رفتن فرزندشان به مکانهایی که روی دستگاه ردیاب تعریف نشده ارسال کنند.

دستگاه های ردیاب شخصی GPS در مراقبت از سالمندان و افراد آسیب پذیر مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه ها به کاربران اجازه می دهد تا برای کمک با نزدیکانشان تماس بگیرند و به پرستاران ، اجازه می دهد که موقعیت کاربر را کنترل کنند، و در صورت دور شدن از مکان امن پیام هشدار یا بوق هشدار میفرستند و معمولا اگر از محل امن به طول 5 تا 10 متر دور شوند پیغام هشدار یا بوق هشدار میدهند. استفاده از ردیاب شخصی باعث ترویج زندگی مستقل و اجتماعی سالم و امن برای سالمندان و کم توانها میشود. اغلب دستگاههای ردیاب شخصی ارتباط صوتی دارند. همچنین برخی از دستگاه های ردیاب شخصی دارای دکمه های خاصی هستند که هر دکمه به موبایل یا تلفن خاصی که از قبل بر رویش تنظیم شده تماس میگیرد و یا پیام میدهد. آزمایشات در رابطه با زوال عقل زودرس در یک سری از کشورها توسط دستگاه ردیاب شخصی انجام میشود.

برخی از پیشگامان اینترنت Internet 2.0 صفحات شخصی خود را ایجاد کرده اند که موقعیت خود را به طور مداوم درون نقشه وب سایت خود نشان می دهند. این ها معمولا از یک تلفن همراه GPS دار یا یک دستگاه ردیاب GPS شخصی استفاده می کنند.

ورزش: حرکات یک دونده، دوچرخه سوار و غیره را می توان توسط ردیاب شخصی ، ردیابی کرد. آماری مانند سرعت لحظه ای و متوسط و فاصله شان از  نقطه پایان مسابقه،توسط دستگاه ردیاب شخصی ثبت می شود.

ورزش های ماجراجویی: دستگاه های ردیاب GPS در مسابقات ماهواره ای SPOT در دسترس هستند که اجازه می دهد موقعیت فرد مورد نظر ردیابی شود. به طور خاص این اجازه به افراد گروه امداد و نجات برای پیدا کردن حامل دستگاه ردیاب در صورت بروز مشکل یا حادثه میدهد تا نجاتش دهند. این دستگاه ها فردی که حملش میکنند را قادر می سازد تا پیام ها راحتی هنگام خارج شدن از محدوده آنتن دهی تلفن همراه ارسال کند.

 

ردیاب خورشیدی

ردیاب خورشیدی انرژی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل و در باتری ردیاب ذخیره میکند و باعث افزایش میزان برق باتری میشود.

برخی از مزیت های ردیاب خورشیدی شامل موارد زیر است :

طول عمر نگه داری برق ردیاب خورشیدی بیشتر از ردیابی که فقط با باطری کار میکند است . این موضوع باعث می شود که ردیاب خورشیدی وضعیت و موقعیت خود را بسیار بهتر از ردیاب معمولی گزارش کند .

بعصی از دستگاه های خورشیدی مانند Rail Rider می توانند بیشتر از 20000 بار در سال موقعیت خود را گذارش دهند و به صورت نا محدود کار کنند بدون نیاز به تعمیر یا تعویض باطری.

 

کنترل حیوانات

هنگامی که دستگاه ردیاب خورشیدی روی حیوانات وحشی (برای مثال در گردن) قرار می گیرد به دانشمندان اجازه می دهد ، الگوی مهاجرتی شان را مطالعه کنند .

ردیاب خورشیدی میتواند بر روی حیوانات خانگی نیز استفاده کرد تا آنها را در هنگام گم شدن ردیابی  کرد .

 

ردیاب هواپیما

هواپیما را می توان با ADS-B (معمولا هواپیما مسافربری) یا بسته های اطلاعاتی FLARM که توسط شبکه ای از ایستگاه های زمینی فرستاده می شود ردیابی کرد (که عمدتا در هواپیما های بی سر نشسن استفاده می شود)

 

دستگاه های فرستنده داده های جی پی اس

بر خلاف دستگاه های داده ای که مکان های دستگاه ها را در فواصل منظم ارسال می کنند، این دستگاه ها همیشه روشن هستند و می توانند با ارسال سوالاتی از طرف فرد کنترل کننده به دستگاه ردیاب و جواب دادن سوالات از طرف دستگاه ردیاب از موقعیت دستگاه های ردیاب مطلع شوند.

استفاده از این تکنولوژی زیاد گسترده نیست ، اما نمونه ای از این دستگاه یک رایانه متصل به اینترنت و اجرا کردن gpsd است .

 

ردیاب های پنهان GPS

ردیاب های پنهان از نظر الکترونیکی مانند ردیاب های معمولی هستند اما به شکلی ساخته شده اند که به نظر می رسد یک وسیله معمولی و روزمره باشد .

یکی از کاربرد های ردیاب پنهان برای رهگیری اتومبیل به شکل پنهانی است برای حفاظت از اتومبیل، این دستگاه ها را می توان در اتومبیل پنهان کرد و در صورت سرقت به واسطه ردیاب پنهان جی پی اس پیدا کرد.

 

استفاده از ردیاب در بازار یابی

در ماه اوت 2010، شرکت برزیلی یونیلور ، جی پی اس را در مواد شوینده قرار داد و پس از خرید شوینده ها توسط مشتریان منزل آنها را ردیابی کرد و به تعدادی از مشتریها جایزه داد. این شرکت همچنین یک وبسایت (به زبان پرتغالی) برای نشان دادن مکان تقریبی خانه های برندگان راه اندازی کرد.

آدرس سامانه کنترل ردیاب

سامانه مدیران : igpsco.ir

سامانه کاربران : hamgamgps.ir

ردیاب خودرو - ردیاب اهنربایی - قیمت ردیاب شخصی مخفی , بهترین ردیاب خودرو , بهترین رهیاب برای ماشین , رهیاب خودرو - قیمت ردیاب خودرو - قیمت gps ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت مسیریاب خودرو , قیمت انواع جی پی اس خودرو -ردیاب خودرو ارزان قیمت , ردیاب شخصی ارزان قیمت - قیمت ردیاب شخصی ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , قیمت ردیاب شخصی مخفی , ردیاب آهنربایی نظامی , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی , ردیاب مغناطیسی, ردیاب اهنربایی خو اجاره ردیاب - اجاره ردیاب آهنربایی - اجاره ردیاب اهنربایی - فروش ردیاب ارزان - ارزانترین ردیاب بازار - بهترین ردیاب - بهترین ردیاب خودرو
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین ردیاب ماشین - جی پی اس - ردیاب اهنربایی , قیمت ردیاب ماشین , قیمت gps خودرو , لیست قیمت ردیاب خودرو - ردیاب خودرو ارزان قیمت , قیمت انواع ردیاب ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو - ردیاب ماشین - بهترین ردیاب خودرو - بهترین مارک ردیاب خودرو - بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار - gps
ردیاب خودرو , ردیاب آهنربایی - ردیاب خودرو باکیفیت , خرید ردیاب جاسوسی , فروش اینترنتی ردیاب , ردیاب موتورسیکلت , ردیاب هوشمند
ردیاب خودرو - ردیاب آهنربایی , GPS Tracker - ردیاب حرفه ای رایگان , ردیاب موتور - ردیابی مخفیانه افراد - ردیابی مخفیانه افراد , ردیاب , بهترین
CE700 Certificate for GPS Tracker , PHOENIX TESTLAB GmbH , Phoenix instrument , Phönix Laboratorium GmbH , از کار انداختن ردیاب خودرو , ردیاب
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی
تلفن تماس : 86072170 - 86072181
ساعت تماس : همه روزه از شنبه تا پنج شنبه 9 الی 18
پست الکترونیک : Info@bagps.ir
تلفن مستقیم فروش : 09362744747
سامانه پیامک : 10002817
جوابگویی همه روزه حتی در ایام تعطیل

نقشه سایت

قیمت دستگاه ردیاب خودرو , بهترین ردیاب خودرو آهنربایی, ردیاب اهنربایی خودرو, ردیاب , ردیاب کوچک , قیمت خرید ردیاب کوچک, قیمت ردیاب شخصی مخفی
ردیاب اهنربایی , ردیاب خودرو , ردیاب همگام , بهترین ردیاب آهنربایی , بهترین ردیاب , بهترین ردیاب خودرو , فروش ردیاب آهنربایی
ردیاب آهنربایی , jimi ,همگام ردیاب , ردیاب خودرو  بهترین ردیاب آهنربایی بازار , ردیاب مغناطیسی , قیمت ردیاب آهنربایی , ردیاب شخصی آهنربایی ردیاب اهنربایی , concox , ردیاب خودرو , ردیاب  همگام , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی, ردیاب آهن ربایی خودرو , ردیاب پیشرفته همسر
ردیاب خودرو ، ردیاب ماشینی ، ردیاب اهنربایی , ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی , قيمت ردياب , ردیاب اهنربایی , قیمت ردیاب آهنربایی , ردیاب مخفی
 concox - اجاره ردیاب خودرو - اجاره دستگاه ردیاب - ردیاب خودرو اجاره ای - ردیاب و شنود خودرو , قیمت ردیاب ماشین
مختل کننده جی پی اس , ردیاب گوشی - ردیابی گوشی همسر , ردیاب - CE0700 , Phoneix lab , ردیاب خودرو ارزان قیمت - ارزانترین ردیاب خودرو آهنربایی